O NAS

ZADOWOLENIE KLIENTA TO PODSTAWA

 

 

FACHOWE DORADZTWO

 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy mogą udzielić fachowej pomocy i doradzić w zakresie dobru odpowiednich maszyn i osprzętu do potrzeb twojego gospodarstwa tak by potencjał maszyny był w pełni wykorzystany.

 

  1. pl
  2. de

665 701 145

finanse.agromilka@gmail.com

Sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych | Agromilka-Marka Przyjazna Rolnikom

665 701 145

722 200 360

W sezonie żniwnym serwis czynny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Agromilka sp. z o.o. to jeden z największych dystrybutorów maszyn rolniczych w Polsce. Od samego początku  stawialiśmy na innowacyjne rozwiązania.W Przyborowie możemy zamówić każdą maszynę, także zachodnich marek. - Mamy dobrą współpracę z innymi dystrybutorami na terenie całej Polski i wybieramy najbardziej korzystne rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy dystrybutorem marki Kirowiec, której właścicielem jest Petersburska Fabryka Traktorów, słynąca z produkcji potężnych maszyn. Współpracuje także z ukraińskim producentem przyczep Kobzarenko.

 

Sprzedaż maszyn i części, serwis sprzętu, usługi rolnicze i transportowe to tylko część działalności. Firma stara się obsługiwać rolników kompleksowo. W nowosolskim oddziale oferuje ubezpieczenia, kredyty, leasing, a także pomoc w wypełnieniu wniosku o dopłaty czy ubieganiu się o unijne wsparcie. 

SERWIS MASZYN ROLNICZYCH


Oferujemy pełny zakres usług serwisowych. Wykonujemy przeglądy serwisowe maszyn zakupionych w  naszej sieci oraz diagnozujemy i naprawiamy maszyny rolnicze wszystkich producentów.Wszystkie maszyny dostępne w naszej sieci są objęte pełną gwarancją producenta.Od momentu zgłoszenia awarii robimy wszystko, by twoja maszyna znów była sprawna .Wykonujemy także naprawy pogwarancyjne wszystkich marek.Dzieki doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić każdy ciągnik i maszyne

CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA DLA ROLNICTWA

W firmie Agromilka znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do efektywnego prowadzenia gospodarstwa. W naszym sklepie czekają na Ciebie m.in. części do ciągników rolniczych, kombajnów czy pras wysokiego zgniotu oraz szeroki wybór akcesoriów niezbędnych w rolnictwie.Co ważne, u nas kupujesz wyłącznie produkty sprawdzonych marek, które będą Ci służyły długo i nie zawiodą Cię w kluczowych momentach.

CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH

OLEJE I SMARY

SIATKA,FOLIA,

SZNUREK

AKUMULATORY

FINANSOWANIE FABRYCZNE,UBEZPIECZENIA ORAZ KREDYTY

Finasowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz, już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi Agromilka może zaoferować korzystne pakiety kredytowe których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.W naszej ofercie znajdziecie także korzystne oferty kredytowe leasing a także pomoc i informacje z jakich środków unijnych możesz skorzystać by ułatwić oraz przyspieszyć dalszy rozwój Twojego gospodarstwa.

www.agromilka.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

REALIZACJA - GRAFF STUDIO 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AGROMILKA SP.Z.O.O

Przyborów Ul.Nowosolska 71

67-100 Nowa Sól

Siedziba Główna 

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ODDZIAŁY

Sprzedaż Maszyn - 665 701 145

Serwis - 603 069 132

Magazyn Części - 722 200 340

Księgowość - 609 111 467

Export/Import - 609 102 298