GRAIN HARVESTING COMBINE „PALESSE GS10”

//GRAIN HARVESTING COMBINE „PALESSE GS10”
GRAIN HARVESTING COMBINE „PALESSE GS10”2019-06-22T10:38:57+02:00

Kombajn zbożowy GS10

PALESSE GS10 to klasa średnia wyższa w gamie kombajnów zbożowych.

250 koni mechanicznych

Młocarnia o szerokości 1500 mm z jednym dużym bębnem, wytrząsarką słomy z pięcioma kluczami i trójstopniowym systemem oczyszczania – dzięki tym rozwiązaniom i starannemu doborowi silnika, z pewnością pokażą efektywną pracę przy szerokim zakresie wydajności. Jakość operacji zbioru jest wspierana przez wysoki poziom automatycznej kontroli.

Ceny już od 360.000 PLN

KONTAKT
0KM
Silnik JaMZ-236BE2-28
0m 3
Pojemność zbiornika
0 KM/h
Prędkość robocza
0l/s
Szybkość rozładunku

Kombajn zbożowy KZS-10K „PALESSE GS10” jest z jednej strony klasycznym systemem bębnowym do omłotu i separacji, łączącym stabilność i jakość omłotu z ekonomiczną eksploatacją. Z drugiej strony są to zaawansowane rozwiązania techniczne, takie jak głowica z najlepszą maszyną do cięcia na świecie, trzystopniowe czyszczenie i wysoki poziom automatycznej kontroli parametrów zbioru. Połączenie tych cech, biorąc pod uwagę umiarkowaną cenę, daje wszelkie powody, by uznać PALESSE GS10 za „złoty środek” w żniwach.

Zastosowanie PALESSE GS10, oprócz zbierania ziarna, z adapterami do zbierania różnych roślin, umożliwia zwiększenie jego sezonowego obciążenia z 180 do 300 godzin, co zapewnia redukcję bezpośrednich kosztów operacyjnych na jednostkę czasu pracy o co najmniej 1,4 razy.

Młocarnia Big Drum z bębnem o dużej bezwładności o średnicy 800 mm podczas czyszczenia w warunkach normalnej wilgotności i średniej słomości daje doskonałe wyniki, zapewniając wysoką wydajność kombajnu. Bęben młócący
Obecność siedmiu kaskad o optymalnej różnicy wysokości na każdym z pięciu kluczy wytrząsacza i duża amplituda nadchodzącego ruchu klawiszy poprawiają oddzielanie ziarna od sterty słomy, utrzymują stabilną wydajność i zmniejszają straty. Słomiane klucze spacerowe
Trójstopniowy system dokładnego czyszczenia z elektryczną regulacją natężenia przepływu powietrza z kabiny zapewnia wysoką czystość ziarna bunkra. Obóz Reshetny
System rozładunku ziarna z górnym położeniem ślimaka rozładowczego pozwala szybko załadować ziarno karoserii z wysokimi bokami, oszczędzając czas na czyszczenie. Połącz ślimak

Pilot i uchwytTerminal LCDDuża kabina (2,6 m 3 ) z szybą panoramiczną, wyposażona w klimatyzację, w pełni regulowane krzesło operatora – to prawdziwy komfort na wysokim poziomie.

W zaktualizowanym kombajnie PALESS GS10 uchwyt hydrostatyczny stał się jeszcze bardziej funkcjonalny. Funkcje, które mogą być sterowane jedną ręką i wymagają szybkiego podejmowania decyzji, oprócz kontroli prędkości ruchu, położenia bębna i prędkości jego obrotu, położenia komory przechylania i chwilowego wyłączenia napędu, dodały możliwość sterowania systemem rozładunku ziarna.

Komputer pokładowy przy starcie automatycznie sprawdza obwody czujników i mechanizmów działania, zapewnia przegląd obwodu elektrycznego z liczbą obwodów i wskazówkami dotyczącymi rozwiązywania problemów. Automatyczna regulacja ciał roboczych (szczelina młócąca, obroty bębna młócącego, obroty wentylatora czyszczącego) jest wykonywana przez komputer na podstawie zebranych plonów i ich stanu lub z wcześniej zapisanych ustawień.

Przechylna kamera Pochylona komora charakteryzuje się stabilnym i wysokiej jakości zasilaniem masy ziarna.Trzy podpory górnego wału przenośnika, które równomiernie rozkładają obciążenie łańcuchów, oraz koła zębate o zwiększonej liczbie zębów zapewniają trwałość łańcuchów przenośnika, a dolny wał mocnej rury na wzmocnionych łożyskach dodatkowo zwiększa niezawodność nachylonej komory.
Akumulator hydropneumatyczny Zastosowanie akumulatorów hydropneumatycznych na cylindrach podnoszenia / opuszczania pochylonej kamery poprawia jakość kopii hedera pola, zapobiega uszkodzeniu hedera i pochylonej kamery.
Silnik hydrauliczny Zastosowanie hydromotora w konstrukcji pochyłej komory zapewniło bezstopniowe odwrócenie przenośnika, co znacznie skróciło czas potrzebny na tę operację.
Zbiornik paliwa Zastosowany w konstrukcji kombi zbiornik paliwa o pojemności 500 litrów wykonany z wysokiej jakości materiałów polimerowych, ma zalety w porównaniu z metalowym zbiornikiem paliwa – trwałość i odporność na korozję. Jest to skuteczne rozwiązanie problemu zatkania układu paliwowego przez produkty korozji.
Silnik YaMZ Niezawodny i ekonomiczny silnik YMZ-236BE2-28 ma wystarczającą rezerwę mocy, aby zapewnić stabilną pracę kombajnu. Najwyższa platforma kombajnu jest wyposażona w bezpieczną i wygodną konserwację instalacji silnika.
Precleaner Włączenie drugiego odbiornika do podstawowego wyposażenia pozwoliło nam zwiększyć całkowitą objętość systemu pneumatycznego do 80 litrów, tworząc nową rezerwę oszczędności czasu na codzienną konserwację. Instalacja dodatkowego wstępnego czyszczenia w układzie zasilania silnika silnika zwiększyła skuteczność czyszczenia doprowadzanego powietrza, zwiększając stabilność pracy silnika.
Otwierane kaptury Skuteczne rozwiązanie poprawiające wygodę i skracające czas konserwacji: w pełni otwierane kaptury, bezpiecznie trzymane przez siłowniki pneumatyczne, zapewniają nieograniczony i wygodny dostęp do komponentów i mechanizmów kombajnu.

Kombajn zbożowy

Zespół tnący z mocnymi, wytłoczonymi i spawanymi palcami z górnymi i dolnymi krawędziami tnącymi, z systemem naprzemiennych segmentów z wycięciem w górę / w dół, zapewnia wyjątkowo czyste cięcie i zapewnia samooczyszczanie. Przekładnia planetarna wykorzystywana do napędzania zespołu tnącego głowicy zapewnia wysoką częstotliwość cięcia (1108 uderzeń / min) przy płynnej pracy i minimalnym zużyciu, zwiększając wydajność.

Oddzielne połączenie ziarna

Gdy wymagają tego warunki zbiorów, kombajny PALESSE są wyposażone w platformę do zbierania ziarna. Oprócz nagłówka adapter ten jest dobrze przystosowany do pracy na nierównych polach i zapewnia podłużne poprzeczne kopiowanie reliefu pola. Jego konstrukcja zapobiega zatykaniu się, nawijaniu i wydmuchiwaniu wybranej masy. Zbieracz czysto usuwa ziarno, fazowane i składane za pomocą pokosów, również produkowanych przez Gomselmash.

 Prasa do zbóż
Zbiór rzepaku.

Wykorzystanie sprzętu do zbioru rzepaku pozwala na zwiększenie tabeli hedera. Aktywne przegrody boczne z bezgąbkowymi urządzeniami tnącymi wyraźnie odcinają oczyszczony rzepak wzdłuż krawędzi korony. W połączeniu z reflektorami rzepaku zmniejsza to do minimum straty nasion rzepaku.

 Zbiór rzepaku
Zbieranie kukurydzy na ziarno.

Zbieranie kukurydzy na ziarno staje się łatwym zadaniem przy użyciu specjalnego zestawu sprzętu. Obejmuje on głowicę z siekaczem i rozdrabniaczem łodyg, napęd bębna młócącego, wymienne wklęsłe i dodatkowe wyposażenie dla systemów roboczych kombajnu. Kolby są starannie oddzielone i służą do młócenia, a łodygi są drobno rozdrobnione. Pole pozostaje całkowicie gotowe do orki.

 Zbieranie kukurydzy
Palesse
GS10
Model silnika
JaMZ-236BE2-28
Moc znamionowa, kW/(KM) 184/250
Pojemność baku l. 500
Przystawki
Heder zbożowy 6,0 / 7,0
Przystawka do rzepaku 6,0 m
Przystawka do kukurydzy (rzędy / m) 6/ 4,2
Przystawka do Słoneczników (rzędy / m) 8; 12 / 5,6; 8,4
Przyczepa na heder 3,4/4,4m
Przystawka do soi 6,0 / 7,0 m
System omłotu
Szerokość bębna młócącego 1500 mm
Średnica bębna młócącego 800 mm
Zakres prędkości bębna młócącego 440 – 875 rpm
Zbiornik ziarna
Pojemność zbiornika ziarna 7 m3
Wysokość rozładunku 3500 mm
Szybkość rozładunku 50 l/s
Ostrza siekacza słomy 80 szt.
Prędkość robocza 8km/h
Prędkość drogowa 20km/h
Wymiary
Długość / szerokość / wysokość w pozycji roboczej 10600/8900/4500 mm
Masa całkowita 14040 kg
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się