GRAIN HARVESTING COMBINE „PALESSE GS10”

//GRAIN HARVESTING COMBINE „PALESSE GS10”
GRAIN HARVESTING COMBINE „PALESSE GS10”2019-07-05T12:28:42+02:00

Kombajn zbożowy GS10

PALESSE GS10 to klasa średnia wyższa w gamie kombajnów zbożowych.

250 koni mechanicznych

Młocarnia o szerokości 1500 mm z jednym dużym bębnem, wytrząsacz słomy z pięcioma klawiszami i trójstopniowym systemem oczyszczania – dzięki tym rozwiązaniom i starannemu doborowi silnika, z pewnością pokażą efektywną pracę przy szerokim zakresie wydajności. Jakość operacji zbioru jest wspierana przez wysoki poziom automatycznej kontroli.

Ceny już od 436.204 PLN

KONTAKT
0KM
Silnik JaMZ-236BE2-28
0m 3
Pojemność zbiornika
0 KM/h
Prędkość robocza
0l/s
Szybkość rozładunku

Kombajn zbożowy KZS-10K „PALESSE GS10” jest z jednej strony klasycznym systemem bębnowym do omłotu i separacji, łączącym stabilność i jakość omłotu z ekonomiczną eksploatacją. Z drugiej strony są to zaawansowane rozwiązania techniczne, takie jak heder z najlepszym zespołem tnącym na świecie, trzystopniowe czyszczenie i wysoki poziom automatycznej kontroli parametrów zbioru. Połączenie tych cech, biorąc pod uwagę umiarkowaną cenę, daje wszelkie powody, by uznać PALESSE GS10 za „Aurea mediocritas” w żniwach.

Zastosowanie PALESSE GS10, oprócz zbierania ziarna, z adapterami do zbierania różnych roślin, umożliwia zwiększenie jego sezonowego obciążenia z 180 do 300 godzin, co zapewnia redukcję bezpośrednich kosztów operacyjnych na jednostkę czasu pracy o co najmniej 1,4 razy.

Młocarnia Big Drum z bębnem o dużej bezwładności o średnicy 800 mm podczas czyszczenia w warunkach normalnej wilgotności zapewnia wysoką wydajność kombajnu. Bęben młócący
Siedem kaskad o optymalnej różnicy wysokości na każdym z pięciu klawisz wytrząsacza i duża amplituda nadchodzącego ruchu klawiszy poprawiają oddzielanie ziarna, utrzymują stabilną wydajność i zmniejszają straty. Słomiane klucze spacerowe
Trójstopniowy system dokładnego czyszczenia z elektryczną regulacją intensuwności przepływu powietrza z kabiny zapewnia wysoką czystość ziarna zbiornika. Obóz Reshetny
System rozładunku ziarna z górnym położeniem ślimaka rozładowczego pozwala szybko załadować ziarno do przyczep z wysokimi bokami, oszczędzając czas na czyszczenie. Połącz ślimak

Pilot i uchwytTerminal LCDDuża kabina (2,6 m 3 ) z szybą panoramiczną, wyposażona w klimatyzację, w pełni regulowany fotel operatora – to prawdziwy komfort na wysokim poziomie.

W zaktualizowanym kombajnie PALESS GS10 uchwyt hydrostatyczny stał się jeszcze bardziej funkcjonalny. Funkcje, które mogą być sterowane jedną ręką i wymagają szybkiego podejmowania decyzji, oprócz kontroli prędkości ruchu, położenia bębna i prędkości jego obrotu, położenia przenośnika pochyłego i natychmiastowego wyłączenia napędu, dodały możliwość sterowania systemem rozładunku ziarna.

Komputer pokładowy przy starcie automatycznie sprawdza obwody czujników i mechanizmów działania, zapewnia przegląd obwodu elektrycznego z liczbą obwodów i wskazówkami dotyczącymi rozwiązywania problemów. Automatyczna regulacja elementów roboczych (obroty bębna młócącego, obroty wentylatora) jest wykonywana przez komputer na podstawie zebranych plonów i ich stanu lub z wcześniej zapisanych ustawień.

Przechylna kamera Przenośnik pochyły charakteryzuje się stabilnym i wysokiej jakości zasilaniem masy ziarna.Trzy podpory górnego wału przenośnika, które równomiernie rozkładają obciążenie łańcuchów, oraz koła zębate o zwiększonej liczbie zębów zapewniają trwałość łańcuchów przenośnika.
Akumulator hydropneumatyczny Zastosowanie akumulatorów hydropneumatycznych na siłownikach podnoszenia/opuszczania przenośnika pochyłego poprawia jakość kopiowania terenu pola, zapobiega uszkodzeniu hedera i przenośnika pochyłego.
Silnik hydrauliczny Zastosowanie silnika hydraulicznego w konstrukcji przenośnika pochyłego zapewniło bezstopniowe odwrócenie przenośnika, co znacznie skróciło czas potrzebny na tę operację.
Zbiornik paliwa Zastosowany w konstrukcji zbiornik paliwa o pojemności 500 litrów wykonany z wysokiej jakości materiałów polimerowych, ma zalety w porównaniu z metalowym zbiornikiem paliwa – trwałość i odporność na korozję. Jest to skuteczne rozwiązanie problemu zatkania układu paliwowego przez korozję.
Silnik YaMZ Niezawodny i ekonomiczny silnik YMZ-236BE2-28 ma wystarczającą rezerwę mocy, aby zapewnić stabilną pracę kombajnu. Najwyższa platforma kombajnu jest wyposażona w bezpieczną i wygodną konserwację instalacji silnika.
Precleaner Włączenie drugiego zbiornika do podstawowego wyposażenia pozwoliło nam zwiększyć całkowitą objętość systemu pneumatycznego do 80 litrów, tworząc nową rezerwę oszczędności czasu na codzienną konserwację. Instalacja dodatkowego wstępnego czyszczenia w układzie zasilania silnika silnika zwiększyła skuteczność czyszczenia doprowadzanego powietrza, zwiększając stabilność pracy silnika.
Otwierane kaptury Skuteczne rozwiązanie poprawiające wygodę i skracające czas konserwacji: w pełni otwierane kaptury, bezpiecznie trzymane przez siłowniki pneumatyczne, zapewniają nieograniczony i wygodny dostęp do komponentów i mechanizmów kombajnu.

Kombajn zbożowy

Zespół tnący z mocnymi, wytłoczonymi i spawanymi palcami z górnymi i dolnymi krawędziami tnącymi, z systemem naprzemiennych segmentów zapewnia wyjątkowo czyste cięcie i zapewnia samooczyszczanie. Przekładnia planetarna wykorzystywana do napędzania zespołu tnącego hedera zapewnia wysoką częstotliwość cięcia przy płynnej pracy i minimalnym zużyciu, zwiększając wydajność.

Oddzielne zbieranie ziarna

Gdy wymagają tego warunki zbiorów, kombajny PALESSE są wyposażone w podbieracz do zbierania ziarna. Oprócz hedera adapter ten jest dobrze przystosowany do pracy na nierównych polach i zapewnia podłużne poprzeczne kopiowanie terenu pola. Jego konstrukcja zapobiega zatykaniu się, nawijaniu i wydmuchiwaniu wybranej masy..

 Prasa do zbóż
Zbiór rzepaku.

Wykorzystanie sprzętu do zbioru rzepaku. Aktywne przegrody boczne z urządzeniami tnącymi wyraźnie odcinają oczyszczony rzepak wzdłuż krawędzi korony. W połączeniu z reflektorami zmniejsza to do minimum straty nasion rzepaku.

 Zbiór rzepaku
Zbieranie kukurydzy na ziarno.

Zbieranie kukurydzy na ziarno staje się łatwym zadaniem przy użyciu specjalnego zestawu sprzętu. Obejmuje heder z siekaczem i rozdrabniaczem łodyg, napęd bębna młócącego, wymienne klepisko i dodatkowe wyposażenie dla systemów roboczych kombajnu. Kolby są starannie oddzielone i służą do młócenia, a łodygi są drobno rozdrobnione. Pole pozostaje całkowicie gotowe do orki.

 Zbieranie kukurydzy
Palesse
GS10
Model silnika
JaMZ-236BE2-28
Moc nominalna, kW/(KM) 184/250
Pojemność zbiornika, l 500
Adaptery
Heder do zboża 6,0 / 7,0
Stół do rzepaku 6,0 m
Przystawka do kukurydzy (rzędy/m) 6/ 4,2
Heder do słonecznika (rzędy/m) 8; 12 / 5,6; 8,4
Podbieracz 3,4/4,4m
Przystawka do soi 6,0 / 7,0 m
System omłotu
Szerokość bębna młócącego 1500 mm
Średnica bębna młócącego 800 mm
Obroty bębna młócącego 440 – 875 obr./min
Zbiornik ziarna
Pojemność zbiornika ziarna 7 m3
Wysokość rozładunku 3500 mm
Szybkość rozładunku 50 l/s
Noży rozdrabniacza słomy 80 szt.
Prędkość robocza 8km/h
Prędkość transportowa 20km/h
Wymiary
Długość / szerokość / wysokość w pozycji roboczej 10600/8900/4500 mm
Masa całkowita 14040 kg
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się