KOMBAJN ZBOŻOWY „PALESSE GS12”

//KOMBAJN ZBOŻOWY „PALESSE GS12”
KOMBAJN ZBOŻOWY „PALESSE GS12”2019-07-05T08:33:14+02:00

Kombajn zbożowy GS12

PALESSE GS12 – wysokowydajny kombajn zbożowy o szerokości 1500 mm urządzenia młócącego, w którym zastosowano przyspieszenie przepływu masy ziarna przed omłotem.

330 koni mechanicznych

Wydajność kombajnu zwiększa się dzięki zastosowaniu dodatkowych adapterów do zbioru różnych upraw.

W zależności od rynku kombajn może być wyposażony w silniki różnych producentów.

Ceny już od 511.652 PLN

KONTAKT
0KM
Silnik JaMZ-238DE-22
0m 3
Pojemność zbiornika
0 KM/h
Prędkość robocza
0l/s
Szybkość rozładunku

Kombajn zbożowy KZS-1218 „PALESSE GS12” to wysokowydajny kombajn z młocarnią o szerokości 1500 mm z przyspieszeniem przepływu masy ziarna przed omłotem. Jednocześnie charakterystyczną cechą młocarni PALESSE GS12 są duże średnice bębna akceleratora i bębna młócącego (600 i 800 mm) – więcej niż w jakiejkolwiek innej młocarni tego samego typu. Dzięki temu kombajn zapewnia stabilne młócenie przy zbieraniu „trudnych”, w tym zapchanych, słomianych i mokrych upraw. Specjalna wersja kombajnu z napędem na wszystkie koła jest skuteczna na glebach o niskiej nośności.

Wydajność kombajnu zwiększa się dzięki zastosowaniu dodatkowych adapterów do zbioru różnych roślin, przez ponowne wyposażenie młocarni (zbieranie kukurydzy na ziarno i słonecznik), młocarni i podwozia (zbioru ryżu). W zależności od preferencji rynkowych kombajn może być wyposażony w silniki różnych producentów.

Bęben młócącyCharakterystyczną cechą młocarni PALESSE GS12 są zwiększone średnice bębna akceleratora i bębna młócącego: odpowiednio 600 i 800 mm. W połączeniu ze zwiększonym obszarem klepiska spowodowało to, że ścieżka omłotu była bardziej wydłużona, a omłot bardziej ostrożny. Rezultatem jest wysoki poziom omłotu i separacji.

Bęben młócącyBęben-akcelerator zwiększa prędkość ruchu masy ziarna pochodzącego z przenośnika pochylonej komory, zbliżając ją do prędkości obrotowej bębna młócącego. Akcelerator jest wyposażony w klepisko, dzięki czemu omłot i separacja rozpoczynają się na etapie przyspieszania przepływu. Ponadto zęby bębna akceleratora równomiernie rozkładają masę. W ten sposób zmniejsza się obciążenie bębna młócącego i głównego klepiska. Dzięki temu młócenie jest stabilne i wydajne, zapewniając kombajnowi przewagę przy zbieraniu skręconych i mokrych upraw.

Słomiane klucze spacerowe Obóz Reshetny Zmiana natężenia przepływu powietrza
Siedem kaskad o optymalnej różnicy wysokości na każdym z pięciu klawisz wytrząsacza. Sito, trzy kaskady czyszczenia, potężny wentylator z równomiernym rozkładem przepływu powietrza przez sita – ten system czyszczenia spełnia najwyższe wymagania dotyczące czystości ziarna. Zmiana intensywności przepływu powietrza: mechanizm elektryczny, sterowany przyciskiem z kabiny, umożliwia płynną regulację prędkości obrotowej wentylatora czyszczącego.

Pilot i uchwytTerminal LCDKlawiatura umożliwia sterowanie wszystkimi elementami roboczymi kombajnu – od hedera, komory pochyłej i młocarni do systemu czyszczenia i rozładunku ziarna.

Informacyjny system kontroli System control na podstawie komputera pokładowego łączy funkcje dostarczania informacji, rejestracji, statystyki, zarządzania i kontroli. Na dużym wyświetlaczu zgrupowane są proste i jasne elementy sterujące. Wyświetla wszystkie podstawowe informacje o stanie systemów roboczych kombajnu. Komputer znajduje optymalny stosunek regulacji w zależności od plonu, wilgotności i zanieczyszczeń. Jest to niezawodny asystent, którego wartość wzrasta, gdy warunki zbiorów stają się bardziej skomplikowane.

Przestronna kabina Comfort Max z doskonałym widokiem jest wyposażona w klimatyzację, automatyczny system monitorowania i kontroli oparty na komputerze pokładowym. Wysoki poziom komfortu, w tym system organizacji miejsca pracy, zapewnia wysoką zdolność do pracy operatora podczas długiej zmiany.

Nowoczesna  przenośnik pochyły wyróżnia się niezawodnością, stabilnym, wysokiej jakości podawaniem masy ziarnistej oraz zapewnia wysoką wydajność i jakość omłotu. Przechylna kamera
Zastosowanie akumulatorów hydropneumatycznych na siłownikach podnoszenia/opuszczania przenośnika pochyłego poprawia jakość kopiowania terenu pola, zapobiega uszkodzeniu hedera i przenośnika pochyłego.  Akumulator hydropneumatyczny
Zbiornik paliwa o pojemności 600 litrów zastosowany w konstrukcji kombajnu jest wykonany z wysokiej jakości materiałów polimerowych, ma zalety w porównaniu z metalowym zbiornikiem paliwa – trwałość i odporność na korozję. Jest to skuteczne rozwiązanie problemu zatkania układu paliwowego przez produkty korozji.  Zbiornik paliwa
Kombajn zbożowy PALESSE GS12 może być dodatkowo wyposażony w sterowaną oś napędową. Kombajn z dwiema osiami napędowymi ma wysoką drożność, jest w stanie zbierać plony w trudnych warunkach: na ciężkich glebach, podczas długotrwałych deszczów podczas jesiennego zbioru kukurydzy na ziarno, co znacznie zwiększa jej sezonowy czas pracy.  Oś napędowa

Kombajn zbożowy

Zespół tnący z wzmocnionymi palcami, z górnymi i dolnymi krawędziami tnącymi, z układem naprzemiennych segmentów zapewnia wyjątkowo czyste cięcie i zapewnia samooczyszczanie. Przekładnia planetarna wykorzystywana do napędzania zespołu tnącego hedera zapewnia wysoką częstotliwość cięcia przy płynnej pracy i minimalnym zużyciu, zwiększając wydajność.

Połącz ślimak

Zastosowanie hedera o szerokości roboczej 9 m w kombajnie PALESSE GS12 w modelu KZS-1218-35 sprawia, że ​​kombajn jest skuteczny na polach o średnich i niskich wydajnościach, zmniejsza liczbę przejść w polu i zużycie paliwa. Do pracy z 9-metrowym hederem kombajn jest wyposażony w ślimak rozładunkowy, którego długość jest zwiększona o 1 metr, co zapewnia swobodny dostęp pojazdów do rozładunku ziarna.

Palesse GS12
Model silnika JaMZ-238DE-22
Moc nominalna, kW/(KM) 243/330
Pojemność zbiornika, l 600
Adaptery
Heder do zboża 6,0 / 7,0 / 9,2
Stół do rzepaku 6,0 / 7,0 m
Przystawka do kukurydzy (rzędy / m) 6; 8 / 4,2; 5,6
Heder do słonecznika (rzędy / m) 8; 12 / 5,6; 8,4
Podbieracz 3,4/4,4m
Heder do soi 6,0 / 7,0 / 9,0 m
System omłotu
Szerokość bębna młócącego 1500 mm
Średnica bębna młócącego 800 mm
Obroty bębna młócącego 440 – 875 obr./min
Zbiornik ziarna
Pojemność zbiornika ziarna 9 m3
Wysokość rozładunku 4000 mm
Szybkość rozładunku 70 l/s
Rozdrabniacz słomy 80 szt.
Prędkość robocza 8km/h
Prędkość transportowa 20km/h
Wymiary
Długość / szerokość / wysokość w pozycji roboczej 11200/7600/4650 mm
Masa całkowita 16600 kg
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się