Kombajn zbożowy „PALESSE GS812”

//Kombajn zbożowy „PALESSE GS812”
Kombajn zbożowy „PALESSE GS812”2019-07-05T15:11:52+02:00

PALESSE GS812 – klasyczny kombajn jednobębnowy klasy średniej

Niezawodny schemat technologiczny i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że PALESSE GS812 jest optymalnym rozwiązaniem dla gospodarstw o ​​niskim i średnim plonie ziarna.

230 koni mechanicznych

Modyfikacja GS812 różni się w zależności od podwozia z gąsienicami, które umożliwiają efektywne stosowanie na glebach o niskiej nośności. Kombajn może być wyposażony w wytrząsacze słomy. W zależności od rynku kombajn może być wyposażony w silniki różnych producentów.

Ceny już od 372.377 PLN

KONTAKT
0KM
JaMZ-236NE2-47
0m 3
Pojemność zbiornika
0 KM/h
Prędkość robocza
0l/s
Szybkość rozładunku
 • Kombajn zbożowy KZS-812 „PALESSE GS812” to klasyczny jednobębnowy kombajn klasy średniej z młocarnią o szerokości 1200 mm i wytrząsarką do słomy z czterema klawiaturami. Niezawodny schemat technologiczny i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że PALESSE GS812 jest optymalnym rozwiązaniem dla gospodarstw o ​​niskim i średnim plonie ziarna.Zastosowanie silników o różnych pojemnościach w kombajnie, stosowanie hederów o różnych szerokościach pozwala uwzględnić interesy gospodarstw, które różnią się między sobą plonami i wielkością produkcji. Zastosowanie specjalnych adapterów do zbierania różnych roślin zwiększa możliwości PALESSE GS812, zwiększa roczne obciążenie i skraca okresy zwrotu.Bęben młócącyMłocarnia Big Drum z bębnem o dużej bezwładności o średnicy 800 mm podczas czyszczenia w warunkach normalnej wilgotności daje doskonałe wyniki, zapewniając wysoką wydajność kombajnu.
  Słomiany Walker System czyszczenia Sterowanie wentylatorem
  Optymalna różnica wysokości stopni, intensywny ruch klawiszy wytrząsaczy zapewnia najbardziej całkowite oddzielenie resztek ziarna. Trójstopniowy system czyszczący o powierzchni około 4 m 2 jest optymalnym rozwiązaniem dla kombajnu klasy średniej. Elektryczne sterowanie prędkością czyszczenia wentylatora z kabiny: optymalne ustawienie dla różnych upraw i warunków zbioru.

  Pilot i uchwytTerminal LCDDuża kabina z panoramiczną szybą, wyposażona w klimatyzację, w pełni regulowany fotel operatora – to prawdziwy komfort na wysokim poziomie. Komputer pokładowy przy starcie automatycznie sprawdza obwody czujników i mechanizmy czy są w dobrym stanie. Automatyczna regulacja elementów roboczych ( obroty bębna młócącego i wentylatora czyszczącego) jest wykonywana przez komputer na podstawie zbieranych plonów i ich stanu.

  Przechylna kamera Przenośnik pochyły wyróżnia się niezawodnością, równomiernym podawaniem masy ziarna, tworząc podstawę stabilnego i wysokiej jakości omłotu.
  Akumulator hydropneumatyczny Zastosowanie akumulatorów hydropneumatycznych na siłownikach podnoszenia / opuszczania przenośnika pochyłego poprawia jakość kopiowania terenu pola, zapobiega uszkodzeniu hedera i przenośnika pochyłego.
  Zbiornik paliwa Zastosowany w kombajnie zbiornik paliwa o pojemności 500 litrów wykonany z wysokiej jakości materiałów polimerowych, ma zalety w porównaniu z metalowym zbiornikiem paliwa – trwałość i odporność na korozję. Jest to skuteczne rozwiązanie problemu zatkania układu paliwowego przez produkty korozji.
  Mms silnika Sprawne działanie wszystkich systemów roboczych kombajnu zapewnia silnik MMZ o mocy 210 KM. (można stosować silnik YMZ-236NE2 230 KM). Najwyższa platforma kombajnu jest wyposażona w bezpieczną i wygodną konserwację instalacji silnika.

  Kombajn zbożowy

  Przekładnia planetarna wykorzystywana do napędzania zespołu tnącego głowicy zapewnia wysoką częstotliwość cięcia (1108 uderzeń / min) przy płynnej pracy i minimalnym zużyciu, zwiększając wydajność. Zespół tnący z mocnymi, wytłaczanymi palcami, z górnymi i dolnymi krawędziami tnącymi, z układem naprzemiennych segmentów zapewnia wyjątkowo czyste cięcie i zapewnia samooczyszczanie.

  Zbiór rzepaku.

  Wykorzystanie sprzętu do zbioru rzepaku. Aktywne przegrody boczne z urządzeniami tnącymi wyraźnie odcinają oczyszczony rzepak wzdłuż krawędzi korony. W połączeniu z reflektorami zmniejsza to do minimum straty nasion rzepaku.

  Zbiór rzepaku
  Zbieranie kukurydzy na ziarno.

  Zbieranie kukurydzy na ziarno staje się łatwym zadaniem przy użyciu specjalnego sprzętu. Obejmuje on heder z siekaczem i rozdrabniaczem łodyg, napęd bębna młócącego, wymienne wklęsłe i dodatkowe wyposażenie dla systemów roboczych kombajnu. Kolby są starannie oddzielone i służą do młócenia, a łodygi są drobno rozdrobnione. Pole pozostaje całkowicie gotowe do orki.

   Zbieranie kukurydzy
  Czyszczenie na zabrudzonych powierzchniach.

  Kombajn PALESSE GS812 skutecznie rozwiązuje problem zbierania ziarna i soi w warunkach utwardzonej gleby. W tym celu maszyna jest wyposażona w gąsienicę z wzmocnioną gumą, a także w uniwersalny heder do cięcia ziarna z niskim cięciem.

   Czyszczenie na mokradłach
Palesse GS 812
Model silnika JaMZ-236NE2-47
Moc nominalna, kW/(KM) 169/230
Pojemność zbiornika, l 500
Adaptery
Heder do zboża 4,0 / 5,0 / 6,0 / 7,0 m
Stół do rzepaku 6,0 m
Przystawka do kukurydzy (rzędy/m) 6; 8 / 4,2
Heder do słonecznika (rzędy/m) 8/ 5,6
Podbieracz 3,4 m
Przystawka do soi 6,0 / 7,0 m
System omłotu
Szerokość bębna młócącego 1200 mm
Średnica bębna młócącego 800 mm
Obroty bębna młócącego 510 – 875 obr./min
Zbiornik ziarna
Pojemność zbiornika ziarna 5,5 m3
Wysokość rozładunku 3800 mm
Szybkość rozładunku 40 l/s
Noże rozdrabniacza słomy 24 szt.
Prędkość robocza 8km/h
Prędkość transportowa 20km/h
Wymiary
Długość / szerokość / wysokość w pozycji roboczej 10500/6500/4500 mm
Masa całkowita 12300 kg
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się