PALESSE FS60

PALESSE FS602019-07-01T14:31:34+02:00

PALESSE FS60

PALESSE FS60 stał się znany jako niedrogi model do szerokiego zastosowania. Kombajn może zaopatrywać się w kiszonkę, sianokiszonkę i zielonkę. Dla większej stabilności, system bezpieczeństwa zespołu podajnika jest zawarty w podstawowej konfiguracji.

Moc silnika 255 KM

Gdy detektor metalu lub kamienia wywoła alarm, automatyczne sterowanie natychmiast wyłącza rolki i zapobiega ich zerwaniu.

KONTAKT
0t/h
Wydajność
0KM
Moc silnika
0 Km/h
Prędkość robocza

PALESSE FS60 stał się znany jako niedrogi model do szerokiego zastosowania. Kombajn może zaopatrywać się w kiszonkę, sianokiszonkę i zielonkę. Dla większej stabilności, system bezpieczeństwa zespołu podajnika jest zawarty w podstawowej konfiguracji. Gdy detektor metalu lub kamienia wywoła alarm, automatyczne sterowanie natychmiast wyłącza rolki i zapobiega ich zerwaniu.

Systemy hydrauliczne podwozia, kierownicy, napędu adaptera i zespołu podającego gwarantują wymaganą elastyczność i szybką reakcję w zmiennych warunkach zbioru.Umożliwia również zmianę długości cięcia z kabiny.

Kabina jest seryjnie wyposażona w system klimatyzacji (chłodnica powietrza, klimatyzator, grzejnik), który zapewnia komfortowy mikroklimat. Wysokość kanału kiszonki zapewnia możliwość łatwego podawania ram nadwozia pojazdu z wysokimi bokami.

ZALETY:

 • Kabina kombajnu z dużą powierzchnią szklaną z panoramiczną szybą zapewnia pełny widok przestrzeni roboczej. Mocny dźwięk i wibrująca izolacja, regulowane siedzisko, kolumna kierownicy, kondycjoner, podgrzewacz, wygodnie umieszczone urządzenia i elementy sterujące zapewniają wszystkie warunki do efektywnej pracy operatora i jego dobrego samopoczucia podczas długotrwałej zmiany.
 • Pełna informacja o aktualnym stanie systemów i zespołów kombajnu znajduje się na płycie. Urządzenia sterujące ostrzegają o początku krytycznego zachowania, co pomaga zapobiegać pęknięciom. Funkcje włączania i wyłączania automatycznych elementów sterujących, elektrohydrauliki, regulacji prędkości obrotowej, sterowania zespołem podającym są skoncentrowane tutaj. Wskaźniki napięcia, poziomu paliwa, ciśnienia oleju, temperatury płynu chłodzącego silnika i temperatury oleju są zaznaczane i montowane w jednym bloku.
 • Bezrzędowy heder. Równomierne cięcie zapewnia system kopiowania terenu i dopasowanie wysokości cięcia. Łodygi kukurydzy są doprowadzane do jednostki wciągającej z ich dolnej strony, co zapobiega utracie kolb. Rozdzielacze boczne rozdzielają rośliny i podnoszą je.
 • Podbieracz. System kopiowania terenu i regulacja wysokości podbieracza zapewniają kompletny podbieranie pokosów.
  Urządzenie mocujące zapobiega rozproszeniu napływającej masy i strat przy wietrznej pogodzie. Sprężynowana śruba automatycznie dostosowuje się do grubości warstwy, przesuwając ją w górę i w dół.
 • Heder do zbioru trawy. System kopiowania terenu i dopasowana wysokość cięcia gwarantują równomierne cięcie.
 • Hydraulika kombajnu – to niezbędna elastyczność i krótki czas reakcji w zmieniających się warunkach zbioru. Maszyna jest wyposażona w hydraulikę układu napędowego, kierownicy i elementów roboczych, napędu adaptera i zespołu wciągającego. Wysoki stosunek hydrauliki zwiększa niezawodność kombajnu, zmniejsza poziom wibracji i hałasu, upraszcza kinematykę, kontrolę jazdy i serwisowanie.
 • Silnik JaMZ-238АК1 z turbodoładowaniem i zintegrowanym wymiennikiem ciepła pracuje stabilnie na szczytowym obciążeniu i gwarantuje maksymalną wydajność kombajnu. Maszynę można również uzupełnić o silnik ОМ 906 LA (Mercedes-Benz) na życzenie klienta.
 • Zespół wciągający „PALESSE FS60” z pięcioma rolkami jest wyposażony w skuteczny system ochrony przed spożyciem obcych przedmiotów. Automatyczny sprzęt natychmiast wyłącza sterownik walca, gdy otrzymuje sygnał z detektora kamieni i metali, zapobiegając uszkodzeniom.
 • 24 noże bębna tnącego zapewniają fazę czystego cięcia. Prędkość obrotu 1173 r / min bębna tnącego utrzymuje wysoką prędkość prowadzenia kiszonka. Długość cięcia można regulować z kabiny, automatyczny sprzęt zapewnia 4 tryby długości cięcia – 4,2 / 6/9/13 mm. Mechaniczna jednostka szlifująca zapewnia ostrość noży.
 • Tunel wyrzutowy z silnikiem hydraulicznym zapewnia rozładunek ciętych roślin z trzech stron.
 • Otwierana maska od silnika i platforma serwisowa po obu stronach maszyny zapewnia swobodny dostęp do silnika, agregatów i części maszyn.
Silnik
Producent / model YaMZ-236BE-3
Nominalna moc silnika kW / KM 188/250
Pojemność skokowa l 11.15
Cylindry V6
Pojemność zbiornika l 450
Wydajność kombajnu na 1 godzinę
Zbiór kukurydzy dojrzałej mleczno – woskowa t / h 121
Zbiór kukurydzy dojrzałej woskowa t / h 49
Zbieranie zwiędłej trawy t / h 45
Zbieranie trawy t / h 58
Adapter
Heder do zbioru kukurydzy m 3,0
Podbieracz pokosów m 3,0
Heder do zbioru trawy m 5,0
Wciąganie 
Szerokość mm 620
Liczba walców wciągających 4
Wykrywacz metalu, wykrywacz kamieni seryjny
Zespół tnący
Rodzaj typ bębna
Szerokość bębna nożowego mm 656
Średnica bębna nożowego mm 630
Prędkość obrotów rpm 1140
Liczba noży 20
Warianty rozmieszczenia noży
Długość cięcia mm 6 – 14
Regulacja długości cięcia z kabiny
Ostrzenie noży z kabiny
Dodatkowy rozdrabniacz typ rolki
Urządzenie wyładowcze
Kąt obrotu tunelu wyrzutowego ° 210
Wysokość rozładowania mm 4000
Podwozie
Prędkość transportowa km / h 0-25
Prędkość robocza km / h 12
Napęd na obie osie
Nie
Wymiary i waga
Długość / szerokość / wysokość w pozycji transportowej mm 7100/3400/4000
Waga sieczkarni bez adaptera
kg 9050
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się