KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA KRONOS 5

///KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA KRONOS 5
KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA KRONOS 52019-07-08T14:31:41+02:00

KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA KRONOS 5

VELES AGRO rozszerza swoją ofertę produktów, obecnie krótkich kompaktowych bron talerzowych. KRONOS z maszyną o szerokości 2,2, 2,7, 3, 3,5, 4, 5 i 6 metrów. Jednostki są teraz dostępne zarówno w wersji zawieszanej jak i ciąganej.

2 lata gwarancji

Ceny już od 167.000 PLN

KONTAKT

VELES AGRO rozszerza swoją ofertę produktów, obecnie krótkich kompaktowych bron talerzowych. KRONOS z maszyną o szerokości 4, 5, 6, 8 i 11 metrów, która może być wyposażona w wał nożowy. Jednostki są teraz dostępne w wersji zawieszanej i ciąganej.

Ta brona talerzowa ma szeroki zakres zastosowań, rozrzucając uprawy, zboża i uprawiane grube łodygi, uprawę gleby na małą i średnią głębokość.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu i opatentowanemu mocowaniu dwóch talerzy na jednym ramieniu talerzowym, w odległości między talerzami do 220 mm. Korpus roboczy jest przymocowany do mocnej ramy za pomocą czterech specjalnych amortyzatorów tłumiących, które umożliwiają kopiowanie terenu, a tym samym osiągnięcie tej samej głębokości obróbki na całej szerokości roboczej.

Talerze elementu roboczego są zamontowane na ramieniu talerzowym wykonanym ze specjalistycznej stali, która poddawana jest wielostopniowej, złożonej obróbce termomechanicznej.Rozwiązania wysokiej jakości, które można stosować w różnych krajach świata. Odrzucenie klasycznego smaru Litol-24 na korzyść nowego wieloskładnikowego smaru, który uzupełnia kadłuby, pozwala przedłużyć żywotność każdej jednostki nawet w najcięższych warunkach.

Zespół łożyskowy – bezobsługowy!

Brony talerzowe z serii KRONOS mają cztery rodzaje sprzętu roboczego. Jednostki mogą być wyposażone w dowolne z proponowanych opcji napędu.

Regulacja głębokości obróbki odbywa się hydraulicznie za pomocą siłowników hydraulicznych wału. Składane podkładki zapewniają dokładne zamocowanie w wybranej pozycji.
Aby zapewnić niezawodność konstrukcji ramy, brony talerzowe KRONOS są wyposażone w hydrodynamiczny mechanizm na hydraulicznym siłowniku transportowym, dzięki któremu jest stabilny.

Szlifierki tarczowe KRONOS są wyposażone we wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa i ochrony, co eliminuje możliwość błędu operatora i przepełnienia urządzenia.
Ponadto dyski KRONOS są wyposażone w boczne osłony, które zapobiegają wyrzucaniu gleby na nieobrobioną powierzchnię i zapobiegają tworzeniu się grzbietów między przejściami. Osłony mają rozbudowany system sterowania, zarówno w wysokości, jak i w kierunku wzdłużnym. Opcjonalnie można zainstalować boczne „wentylatory”, które wygładzają połączenia między sąsiednimi przejściami.

Brony talerzowe KRONOS są wyposażone w przednie i tylne panele sygnałowe, światła sygnalizacyjne dla wygodnego i bezpiecznego transportu.
Aby zapewnić wygodny i bezpieczny transport, talerze KRONOS można złożyć do trzech metrów szerokości i poniżej 4 metrów wysokości, co spełnia wszystkie europejskie standardy.

Typ jednostki Ciągany
Szerokość (m) 5.3
Głębokość robocza (cm) 3 – 12
Ciśnienie na 1 talerza (kg) 145
Odległość między talerzami (mm) 220
Prędkość robocza (km / h) 8 – 20
Prędkość transportu (km / h) 20
Liczba talerzy (szt.) 48 + 2
Średnica tarczy (mm) 520
Grubość tarczy (mm) 6
Kąt natarcia talerzy (stopnie) 17
Kąt nachylenia talerzy (stopień) 7
Długość transportowa z oświetleniem (m) 6.7
Prędkość transportowa (m) 3
Wysokość transportowa (m) 3.5
Zapotrzebowanie na moc (hp) 170 – 250
Waga maszyny z gumowym wałkiem klinowym (kg) 7 000
Waga jednostkowa z walcem rurowym (kg) 6 600
Waga maszyny (kg) 6 750
Waga jednostkowa z rolką segmentową (kg) 6 600
Liczba wyjść hydraulicznych dwustronnego działania (szt.) 3
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się