KRONOS 3.5 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z ROLKAMI NOŻOWYMI

///KRONOS 3.5 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z ROLKAMI NOŻOWYMI
KRONOS 3.5 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z ROLKAMI NOŻOWYMI2019-05-23T19:51:19+02:00

KRONOS 3.5 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z ROLKAMI NOŻOWYMI

VELES AGRO rozszerza swoją ofertę produktów, obecnie linię krótkich kompaktowych bron talerzowych. KRONOS z maszyną o szerokości 2,2, 2,7, 3, 3,5, 4, 5 i 6 metrów. Jednostki są teraz dostępne zarówno w wersji zawieszanej, jak i na zawiasach.

2 lata gwarancji

Ceny już od 360.000 PLN

KONTAKT

VELES AGRO rozszerza swoją ofertę produktów, obecnie linia krótkich kompaktowych bron talerzowych KRONOS o szerokości roboczej 3, 3,5, 4, 5, 6, 8 i 11 metrów, które mogą być wyposażone w wałek nożowy. Jednostki są teraz dostępne w wersji zawieszanej i na zawiasach.

Kompaktowe brony talerzowe z serii KRONOS są przeznaczone do wysokiej jakości uprawy powierzchniowej i wstępnej. Elementy robocze dysku tandemowego są przymocowane do ramy za pomocą gumowych amortyzatorów i zapewniają poluzowanie gleby przy niewielkich kosztach energii i zmniejszają obciążenie dynamiczne zespołów łożyskowych.

W przodzie, brona talerzowa KRONOS wyposażony jest dodatkowo w specjalną rolkę noża, a także modeli tylnych rolek w «360» trybie dostępne są łącza :

VELES AGRO opracował unikalny wałek nożowy, który jest dostępny jako opcja dla bron talerzowych KRONOS o szerokości roboczej 3, 3,5, 4, 5, 6, 8 i 11 metrów. Lodowisko jest instalowane z przodu tarcz, szlifuje roślinę w kierunku poprzecznym, a kruszywo porusza się w kierunku wzdłużnym. Głównym celem jest zgniatanie ściernisk o grubych łodygach, takich jak kukurydza, słonecznik, rzepak. Regulacja głębokości odbywa się za pomocą siłownika hydraulicznego, a podkładki kołnierza umożliwiają precyzyjne mocowanie w wybranej pozycji.

Same noże są wykonane z hartowanej, odpornej na ścieranie, specjalistycznej stali, która poddawana jest wielostopniowej, złożonej obróbce termomechanicznej. Mają obustronne szlifowanie w celu przedłużenia żywotności (podczas noszenia nóż rozkłada się o 180 stopni, a żywotność podwaja się w porównaniu z klasyczną metodą mocowania). Regały, na których spoczywają podpórki rolkowe, są przymocowane do konstrukcji ramy za pomocą amortyzatorów tłumiących, aby zapobiec oddziaływaniu wibracji i obciążeń udarowych.

Opcjonalnie dla lepszego kopiowania terenu lodowisko można wyposażyć w kompresory hydrauliczne w celu dokładniejszego i bardziej płynnego kopiowania reliefu.

Jeśli zmienisz pole, jeśli nie potrzebujesz wałka, nie musisz go usuwać lub możesz go wyłączyć, podnosząc go.

VELES AGRO rozszerza swoją ofertę produktów, obecnie linię krótkich kompaktowych bron talerzowych. KRONOS z maszyną o szerokości 3, 3,5, 4, 5, 6, 8 i 11 metrów, która może być wyposażona w wałek nożowy. Jednostki są teraz dostępne w wersji zawieszanej i na zawiasach.

Ta brona talerzowa ma szeroki zakres zastosowań, rozrzucając uprawy, zboża i uprawiane grube łodygi, uprawę gleby na małą i średnią głębokość. Ze względu na pewne cechy konstrukcyjne: odległość między dyskami, narzędzia amortyzujące, które kopiują relief, jednolita głębokość obróbki, nawet rozsadnik, jakość szlifowania w porównaniu z innymi.Tak więc KRONOS może zasłużyć na potężną uniwersalną maszynę, która do tej pory nie ma analogów.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu i opatentowanemu mocowaniu dwóch dysków na jednym stojaku, oddalonej odległości między dyskami do 220 mm bez zatykania, szeroki wspornik dla specjalnych tłumików tłumienia pozytywnie wpływa na jakość obrabianej powierzchni. Korpus roboczy jest przymocowany do mocnej ramy za pomocą czterech specjalnych amortyzatorów tłumiących, które umożliwiają kopiowanie reliefu, a tym samym osiągnięcie tej samej głębokości obróbki na całej szerokości roboczej, a także pomagają tłumić obciążenia udarowe na konstrukcji ramy, ze względu na której niezawodność jednostki przechodzi na jakościowo nowy poziom.
Indywidualne zawieszenie tarcz zapewnia idealne dopasowanie do powierzchni reliefu i optymalne przejście uzdatnionej gleby wraz z resztkami rośliny. Element roboczy brony talerzowej KRONOS ma cztery segmenty tłumiące, które mogą być płynnie odchylane, to mocowanie narzędzia pozwala na dostosowanie się do zróżnicowanego reliefu pola i ułatwia idealne kopiowanie terenu i jednolitą jakość obróbki.

Dyski elementu roboczego są zamontowane na stojaku wykonanym ze specjalistycznej stali, która poddawana jest wielostopniowej, złożonej obróbce termomechanicznej.Rozwiązania wysokiej jakości, które można stosować w różnych krajach świata. Odrzucenie klasycznego smaru Litol-24 na korzyść nowego wieloskładnikowego smaru, który uzupełnia kadłuby, pozwala przedłużyć żywotność każdej jednostki nawet w najcięższych warunkach.

Zespół łożyskowy – bezobsługowy!

Brony talerzowe z serii KRONOS mają cztery rodzaje sprzętu roboczego. Jednostki mogą być wyposażone w dowolne z proponowanych opcji napędu.

1 – falista tarcza turbo ze względu na swój złożony kształt spiralny i wirujący kształt fali zęba w trzech kierunkach ma większy punkt kontaktowy z glebą, dzięki czemu gleba kruszy się jeszcze lepiej w ciężkich, suchych warunkach. Ten dysk lepiej miesza resztki ścierniska z glebą, ma lepsze wykruszanie dzięki swojej geometrii. Pomimo okrągłej formy poślizgu wyjątki ze względu na obecność poprzecznego profilu zębów dysku.
2 – dysk z 10 dużymi nacięciami, dostępny do penetracji gleby, cięcia i kruszenia mniej więcej gruboziarnistych kultur łodyg, takich jak rzepak, kukurydza, słonecznik i inne.
3 – krążek z małym zębem jest w stanie poradzić sobie z grubymi kulturami łodyg, takimi jak rzepak, kukurydza, słonecznik i inne, przy jednoczesnym zachowaniu płaskiego podłoża siewnego. Małe wycięcia przyczyniają się do wysokiej jakości pracy nawet przy minimalnej głębi przetwarzania.
4 – dysk gładki jest klasycznym rozwiązaniem dla szlifierki tarczowej, ma takie samo zużycie na całej długości krawędzi roboczej.

Półosiowy korpus jest bezpiecznie przymocowany nakrętką i nakrętką zabezpieczającą, a ponadto umieszczona jest płyta blokująca, która eliminuje możliwość odwijania.

VELES AGRO rozszerzył gamę rolek do linii bron talerzowych KRONOS, dzięki czemu każdy klient może wybrać sprzęt, którego potrzebuje, aby uzyskać maksymalną jakość i wydajność.

Lodowiska mają unikalny system mocowania – każda obudowa jest wyposażona w specjalne urządzenie tłumiące, które chroni łożyska przed obciążeniami wibracyjnymi i uderzeniowymi doświadczanymi przez lodowisko podczas pracy, co pozwala znacznie wydłużyć żywotność kadłubów.
Regulacja głębokości obróbki odbywa się hydraulicznie za pomocą siłowników hydraulicznych lodowiska. Składane podkładki zapewniają dokładne zamocowanie w wybranej pozycji.
Aby zapewnić niezawodność konstrukcji ramy, brony talerzowe KRONOS są wyposażone w hydrodynamiczny mechanizm na hydraulicznym siłowniku transportowym, który przyczynia się do tłumienia obciążeń udarowych i wibracyjnych, które powstają podczas transportu urządzenia po drogach publicznych.

Szlifierki tarczowe KRONOS są wyposażone we wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa i ochrony, co eliminuje możliwość błędu operatora i przepełnienia urządzenia.
Ponadto dyski KRONOS są wyposażone w boczne osłony, które zapobiegają wyrzucaniu gleby na nieobrobioną powierzchnię i zapobiegają tworzeniu się grzbietów między przejściami. Osłony mają rozbudowany system sterowania, zarówno w wysokości, jak iw kierunku wzdłużnym. Opcjonalnie można zainstalować boczne „wentylatory”, które wygładzają połączenia między sąsiednimi przejściami.
W celu płynnej regulacji linii trakcyjnej i precyzyjnej regulacji jednostki w określonych warunkach górna klamra przyczepy jest regulowana śrubowo.

Brony talerzowe KRONOS są wyposażone w przednie i tylne panele sygnałowe, światła sygnalizacyjne dla wygodnego i bezpiecznego transportu.
Aby zapewnić wygodny i bezpieczny transport, dyski KRONOS można złożyć do trzech metrów szerokości i poniżej 4 metrów wysokości, co spełnia wszystkie europejskie standardy.
W celu precyzyjnego ustawienia skrzydeł w ustalonej pozycji przewidziano ogranicznik śrubowy.
Teraz brony talerzowe są dostępne nie tylko w wersji zaczepianej, ale także w zawiasach.

Typ jednostki Ciągnięty
Szerokość (m) 3.5
Głębokość przetwarzania (cm) 3 – 12
Ciśnienie na 1 dysku (kg)
Odległość między dyskami (mm) 220
Prędkość robocza (km / h) 8 – 20
Prędkość transportu (km / h) 20
Liczba dysków (szt.) 32 + 2
Średnica tarczy elementu roboczego (mm) 520
Grubość tarczy elementu roboczego (mm) 6
Kąt natarcia dysków (stopnie) 17
Kąt nachylenia dysków (stopień) 7
Długość transportowa z oświetleniem (m) 7
Szerokość transportowa (m) 4.1
Wysokość transportowa (m) 2.5
Zapotrzebowanie na trakcję (hp) 130 – 200
Waga maszyny z gumowym wałkiem klinowym (kg) 4 900
Waga jednostkowa z walcem rurowym (kg) 4 350
Waga maszyny z lodowiskiem (kg) 4 600
Waga jednostkowa z rolką segmentową (kg) 4 500
Masa urządzenia z wałkiem pala (kg) 5 000
Liczba wyjść hydraulicznych dwustronnego działania (szt.)
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się