KRONOS 4 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z WAŁEM NOŻOWYM

///KRONOS 4 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z WAŁEM NOŻOWYM
KRONOS 4 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z WAŁEM NOŻOWYM2019-07-08T14:23:01+02:00

KRONOS 4 KOMPAKTOWA BRONA TALERZOWA Z WAŁEM NOŻOWYM

VELES AGRO rozszerza swoją ofertę produktów, obecnie linię krótkich kompaktowych bron talerzowych. KRONOS z maszyną o szerokości 2,2, 2,7, 3, 3,5, 4, 5 i 6 metrów. Jednostki są teraz dostępne zarówno w wersji zawieszanej, jak i na zawiasach.

2 lata gwarancji

Ceny już od 140.000 PLN

KONTAKT

VELES AGRO opracował unikalny wał nożowy, który jest dostępny jako opcja dla bron talerzowych KRONOS o szerokości roboczej 4, 5, 6, 8 i 11 metrów. Wał jest instalowany z przodu tarcz, szlifuje roślinę w kierunku poprzecznym. Głównym celem jest zgniatanie ściernisk o grubych łodygach, takich jak kukurydza, słonecznik, rzepak. Regulacja głębokości odbywa się za pomocą siłownika hydraulicznego, a podkładki kołnierza umożliwiają precyzyjne mocowanie w wybranej pozycji.

Same noże są wykonane z hartowanej, odpornej na ścieranie, specjalistycznej stali, która poddawana jest wielostopniowej, złożonej obróbce termomechanicznej. Mają obustronne szlifowanie w celu przedłużenia żywotności.

Opcjonalnie dla lepszego kopiowania terenu wał można wyposażyć w kompresory hydrauliczne w celu dokładniejszego i bardziej płynnego kopiowania terenu.

Jeśli zmienisz pole i nie potrzebujesz wałka, nie musisz go usuwać możesz go wyłączyć, podnosząc go.

Zespół łożyskowy – bezobsługowy!

Brony talerzowe z serii KRONOS mają cztery rodzaje sprzętu roboczego. Jednostki mogą być wyposażone w dowolne z proponowanych opcji napędu.

Regulacja głębokości obróbki odbywa się hydraulicznie za pomocą siłowników hydraulicznych wału. Podkładki zapewniają dokładne zamocowanie w wybranej pozycji.

Brony tarczowe KRONOS są wyposażone we wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa i ochrony, co eliminuje możliwość błędu operatora i przepełnienia urządzenia.
Ponadto talerze KRONOS są wyposażone w boczne osłony, które zapobiegają wyrzucaniu gleby na nieobrobioną powierzchnię i zapobiegają tworzeniu się grzbietów między przejściami. Osłony mają rozbudowany system sterowania, zarówno w wysokości, jak iw kierunku wzdłużnym. Opcjonalnie można zainstalować boczne „wentylatory”, które wygładzają połączenia między sąsiednimi przejściami.

Brony talerzowe KRONOS są wyposażone w przednie i tylne panele sygnałowe, światła sygnalizacyjne dla wygodnego i bezpiecznego transportu.
Aby zapewnić wygodny i bezpieczny transport, talerze KRONOS można złożyć do trzech metrów szerokości i poniżej 4 metrów wysokości, co spełnia wszystkie europejskie standardy.

Typ jednostki Ciągany
Szerokość (m) 4
Głębokość robocza (cm) 3 – 12
Ciśnienie na 1 talerza (kg) 180
Odległość między talerzami (mm) 220
Prędkość robocza (km / h) 8 – 20
Prędkość transportu (km / h) 20
Liczba talerzy (szt.) 36 + 2
Średnica talerza (mm) 520
Grubość talerza (mm) 6
Kąt natarcia talerzy (stopnie) 17
Kąt nachylenia talerzy(stopień) 7
Długość transportowa z oświetleniem (m) 7
Szerokość transportowa (m) 3
Wysokość transportowa (m) 3
Zapotrzebowanie na moc(hp) 130 – 220
Waga maszyny z gumowym wałkiem klinowym (kg) 6 700
Waga jednostkowa z walcem rurowym (kg) 6 400
Waga maszyny (kg) 6 500
Waga jednostkowa z rolką segmentową (kg) 6 400
Masa urządzenia z wałkiem pala (kg) 6 900
Liczba wyjść hydraulicznych dwustronnego działania (szt.)
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się