UNIWERSALNA BRONA TALERZOWA ZEUS 6 VT (PÓŁZAWIESZANA)

///UNIWERSALNA BRONA TALERZOWA ZEUS 6 VT (PÓŁZAWIESZANA)
UNIWERSALNA BRONA TALERZOWA ZEUS 6 VT (PÓŁZAWIESZANA)2019-07-08T11:09:02+02:00

UNIWERSALNA BRONA TALERZOWA ZEUS 6 VT (PÓŁZAWIESZANA)

Obróbka pionowa (Verti Till) zwiększa zdolność gleby do penetracji i przyspiesza gromadzenie się próchnicy, a zniszczenie grudek sprzyja rozwojowi zdrowego systemu korzeniowego i zapewnia roślinom pożywienie i wilgoć w każdych warunkach.

2 lata gwarancji

Ceny już od 195.000 PLN

KONTAKT

Uniwersalna brona talerzowa ZEUS 6 VT

Obróbka pionowa zwiększa (Verti Till) zdolność gleby do penetracji i przyspiesza gromadzenie się próchnicy, a zniszczenie grudek sprzyja rozwojowi zdrowego systemu korzeniowego i zapewnia roślinom pożywienie i wilgoć w każdych warunkach.

Kierunek działania dokładnie prostopadle do gleby. Główna różnica w porównaniu z klasycznymi bronami talerzowymi polega na tym, że nie ma mieszania resztek roślinnych z glebą. Następuje zniszczenie systemu korzeniowego, powierzchnia jest ściśnięta, a szczątki roślin i szczątków pozostają na powierzchni.

Chronią glebę przed słońcem, co przyczynia się do zachowania wilgoci.

Główną cechą tego systemu jest brak w strukturze gleby warstw o ​​zwiększonej gęstości, które powstają przy tradycyjnej obróbce „poziomej” po przejściu przez różne agregaty. Brona talerzowa, kultywator, pług i inne agregaty pozostawiają warstwy o zwiększonej gęstości, które znajdują się na różnych głębokościach (Rysunek 1). W rezultacie korzenie roślin rosną na bokach.

Brak warstw o ​​zwiększonej gęstości przy pionowej uprawie gleby pozwala korzeniom rosnąć nie po bokach, ale głęboko. Dlatego takie rośliny są bardziej odporne na suszę, otrzymują więcej składników odżywczych i generalnie mają znacznie bardziej rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia wzrost plonów na wszystkich rodzajach gleb i wszystkich uprawach.

Typ narzędzia Półzawieszany Półzawieszany Półzawieszany
Szerokość robocza (m) 6.0 5.0 4.0
Prędkość robocza (km / h) 20 20 20
Prędkość transportu do (km / h) 20 20 20
Wymagana moc ciągnika (KM) 280 – 320 240 – 280 180 – 240
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się