FRANK – GŁĘBOSZ

FRANK – GŁĘBOSZ2019-11-27T16:20:53+01:00

FRANK – GŁĘBOSZ

Zrywak głęboki FRANK traktuje glebę na dużej głębokości, nie zmieniając formacji, pozostawiając na powierzchni od 30 do 60% resztek roślinnych, co rozwiązuje problem erozji gleby, zachowując skład organiczny gleby, a tym samym gwarantując jej długotrwałą płodność.

2 lata gwarancji

Ceny już od 29.000 PLN

KONTAKT

Zrywak głęboki FRANK traktuje glebę na dużej głębokości, nie zmieniając formacji, pozostawiając na powierzchni od 30 do 60% resztek roślinnych, co rozwiązuje problem erozji gleby, zachowując skład organiczny gleby, a tym samym gwarantując jej długotrwałą płodność.

Czas trwania efektu agrotechnicznego wynosi 3-4 lata, a liczba aktywnych korzeni w strefie rozluźnienia jest podwojona.

Głębosz FRANK jest jednym z najskuteczniejszych sposobów poprawy reżimu wodno-powietrznego gleby, zdolnego do tworzenia wysokiej jakości ściółki z resztek pożniwnych. Przeznaczony jest do niszczenia zagęszczenia warstw powstałych po użyciu narzędzi do obróbki poziomej, takich jak pługi, narzędzia tarczowe i łapy.

ZALETY GŁĘBOKIEGO ROZPRUWACZA FRANK

FRANK jest koncepcyjnie bliski najbardziej powszechnym europejskim producentom deep-ripperów.

– Zalety organów roboczych

Szybko wymienna przednia końcówka i podkładka chronią zębatkę przed zużyciem, a geometryczna konfiguracja pozwala ciału roboczemu wnikać głębiej w glebę.

Zastosowana prosta kolumna o wysokiej wytrzymałości rozluźnia glebę pod kątem prostym, bez bocznego przemieszczania gleby i wymaga mniejszej przyczepności w porównaniu do słupów „paraplau”.

– Efekt skrzydeł, „falowanie ziemi”

Boczne skrzydła mocowane za pomocą połączeń śrubowych pozwalają zmaksymalizować obróbkę gleby między słupkami, zapewniając w ten sposób maksymalną penetrację wilgoci do jej dolnych warstw, a także zwiększając akumulację wilgoci i poprawiając napowietrzanie. Przy dużych prędkościach przetwarzania, użycie skrzydeł bocznych tworzy efekt „wybuchu fali gęstej gleby”.

– Równoważenie instalacji lodowisk

Zrównoważona instalacja podwójnego samoczyszczącego wałka samoczyszczącego zapewnia, że ​​obie rolki są w stałym kontakcie z glebą. A montaż centralnej śruby pozwala na niezawodną regulację rolki względem płaszczyzny wzdłużnej.

Parametry FRANK-2,5 FRANK-3
Konstruktywna szerokość, m 2.5 3
Wymagana moc ciągnika, hp od 160 od 220
Agregacja z ciągnika zamontowany zamontowany
Waga, kg 1490 1920
Liczba stojaków 5 7
Głębokość przetwarzania, cm do 45 do 45
Prędkość robocza, km / h 8 … 12  8 … 12
Wydajność, ha / h do 2,23 do 2,68
Zużycie paliwa, l / ha 10 … 18       10 … 18
Wymiary całkowite w pozycji transportowej (długość x szerokość x wysokość), mm 2860x2479x1885       2940x3290x1940
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się