GŁĘBOSZ GRS 2

GŁĘBOSZ GRS 22019-07-15T16:37:25+02:00

GŁĘBOSZ GRS 2

Głębosz GRS 2 jest bardziej produktywny i mniej energochłonny, zmniejsza koszty pracy i zużycie paliwa na hektar oraz zwiększa plon uprawianych roślin.

2 lata gwarancji

Ceny już od 22.000 PLN

KONTAKT

Głębosz GRS 2 jest bardziej produktywny i mniej energochłonny, zmniejsza koszty pracy i zużycie paliwa na hektar oraz zwiększa plon uprawianych roślin.

Urządzenie do obróbki powierzchni gleby jest używane podczas przygotowania gleby przed siewem na wiosnę i podczas głównej obróbki jesiennych zbiorów zimowych, ścierniska zbożowego i po zbiorach innych roślin, w tym długich roślin łodygowych po wstępnym obieraniu przez pistolety tarczowe. Urządzenie wykonuje dodatkowe rozluźnienie wierzchniej warstwy gleby, wyrównując powierzchnię pola i częściowe kruszenie długich resztek roślin łodygi.
Głębokie spulchnianie to ważna operacja technologiczna w systemie podpowierzchniowym, pozwalająca na utratę obrobionej warstwy rozluźnienie i rozbicie zagęszczonych dolnych warstw (podeszwa pługa), zwiększenie mocy warstwy korzeniowej, poprawienie reżimów cieplnych powietrza, wody i gleby, aktywacja procesy biologiczne, gromadzą wilgoć w glebie, zapobiegają erozji wodnej i wiatrowej.
Głębosze są bardziej produktywne i mniej wydajne, zapewniają redukcję kosztów pracy i zużycia paliwa na hektar, zwiększając wydajność uprawianych roślin

Wydajność (ha / h) 1.6
Szerokość robocza, (m) 2.0
Prędkość robocza (km/h) do 8
Głębokość przebiegu, (cm) do 45
Liczba dłut (szt.) 4
Głębokość (wałek), (cm) 6-10
Moc ciągnika, (hp.) 140 – 170
Waga narzędzia (z wałem), (kg) 1 370
Klasa ciągnika 2,0 – 3,0
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się