GŁĘBOSZ GRS 3

GŁĘBOSZ GRS 32019-07-15T17:38:10+02:00

GŁĘBOSZ GRS 3

Głębosz GRS 3 jest bardziej produktywny i mniej energochłonny, zmniejsza koszty pracy i zużycie paliwa na hektar oraz zwiększa plon uprawianych roślin.

2 lata gwarancji

Ceny już od 28.000 PLN

KONTAKT

Głębosz GRS 2 jest bardziej produktywny i mniej energochłonny, zmniejsza koszty pracy i zużycie paliwa na hektar oraz zwiększa plon uprawianych roślin.

Głębosz jest używany podczas przygotowania rozsadnika na wiosnę i podczas głównej obróbki jesiennych plonów zimowych, zbóż ścierniskowych i innych upraw po zbiorach, w tym długich łodyg po wstępnym obieraniu narzędzi tarczowych.
Głębosz wykonuje dodatkową zgniatanie wierzchniej warstwy gleby, wyrównując powierzchnię pola i częściowe kruszenie długich resztek roślinnych łodygi. System głębokiej uprawy odkładnicy (orka parowa) jest ważnym etapem procesu, umożliwiając przetworzonej rozluźnionej zagęszczonej warstwie i zniszczenie niższych poziomów (podorywki), zwiększenie mocy warstwy korzeniowej, polepszenie warunków termicznych powietrza, wody i gleby. procesy biologiczne, gromadzą wilgoć w glebie, ostrzegają przed erozją wodną i wiatrową.
GRS 3 Głębosz jest bardziej wydajny i mniej energochłonny, może zmniejszyć koszty pracy i zużycie paliwa na hektar, wyższe plony upraw.

Głębosz ma za zadanie podnieść całą glebę przez całą głębokość roboczą zrywaka, a to dzięki konstrukcji zębów, całkowicie łamiących wszelkie twarde patelnie spowodowane poprzednią uprawą i ruchem na polu.

Maszyna jest wyposażona w ochronę zębów przed ścinaniem, zęby te mają grubość 32 mm i są zamontowane na masywnej ramie o wymiarach 150 mm X 100 mm X 10 mm RHS zamontowanej z tyłu to duży, kolczasty wałek do zgniatania brył i poziomowania powierzchnia.

Wynik 5 dni ostatniego tygodnia próby z Głęboszem GRS 3. :

Обработка почвы глубокорыхлителем ГР-3 велес-агро Австралия

Wydajność (ha/godz.) 2.4
Szerokość robocza (m) 3.0
Prędkość robocza (km/godz.) do 8
Głębokość robocza (element roboczy) (cm) do 45
Liczba elementów roboczych (szt.) 6
Głębokość (wał) (cm) 6-10
Moc ciągnika (KM) 260 – 300
Waga z wałem (kg) 1 770
Klasa ciągnika 3,0 – 4,0
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się