GRS 5 GŁĘBOSZ

GRS 5 GŁĘBOSZ2019-07-05T08:45:10+02:00

GRS 5 GŁĘBOSZ

Głębosz GRS 5 jest bardziej produktywny i mniej energochłonny, zmniejsza koszty pracy i zużycie paliwa na hektar oraz zwiększa plon uprawianych roślin.

2 lata gwarancji

Ceny już od 45.000 PLN

KONTAKT

Głębosz GRS 5 jest bardziej produktywny i mniej energochłonny, zmniejsza koszty pracy i zużycie paliwa na hektar oraz zwiększa plon uprawianych roślin.

Urządzenie do obróbki powierzchni gleby jest używane podczas przygotowania gleby przed siewem na wiosnę i podczas głównej obróbki jesiennych zbiorów zimowych, ścierniska zbożowego i po zbiorach innych roślin, w tym długich roślin łodygowych po wstępnym obieraniu przez pistolety tarczowe. Urządzenie wykonuje dodatkowe rozluźnienie wierzchniej warstwy gleby, wyrównując powierzchnię pola i częściowe kruszenie długich resztek roślin łodygi.
Głębokie spulchnianie to ważna operacja technologiczna w systemie podpowierzchniowym, pozwalająca na utratę obrobionej warstwy rozluźnienie i rozbicie zagęszczonych dolnych warstw (podeszwa pługa), zwiększenie mocy warstwy korzeniowej, poprawienie reżimów cieplnych powietrza, wody i gleby, aktywacja procesy biologiczne, gromadzą wilgoć w glebie, zapobiegają erozji wodnej i wiatrowej.
Głębokie glebogryzarki są bardziej produktywne i mniej wydajne, zapewniają redukcję kosztów pracy i zużycia paliwa na hektar, zwiększając wydajność uprawianych roślin.

Wydajność (ha / h) 4.0
Szerokość robocza (m) 5.0
Prędkość robocza (km / h) do 8
Głębokość przetwarzania (element roboczy) (cm) do 45
Liczba jednostek roboczych (szt.) 10
Głębokość przetwarzania (wałek) (cm) 6-10
Moc ciągnika (KM) 340 – 375
Waga z rolką (kg) 2 900
Ciągnik klasy trakcyjnej 5.0
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się