Kultywator MAKTILLER

Kultywator MAKTILLER2019-11-27T14:09:19+01:00

Kultywator MAKTILLER

Kultywator MAKTILLER-8 jest przeznaczony do ciągłej uprawy, przygotowania do siewu zarówno podczas pracy wczesną wiosną, jak i pod rośliny ozime

2 lata gwarancji

Ceny już od 83.000 PLN

KONTAKT

Kultywator MAKTILLER-8 jest przeznaczony do ciągłej uprawy, przygotowania do siewu zarówno podczas pracy wczesną wiosną, jak i pod rośliny ozime Do przedsiewnej obróbki gleby jednocześnie robi:

  • Przycinanie chwastów;
  • Wyrównanie gleby;
  • Ugniatanie

Podstawą urządzenia jest rama centralna, jest to konstrukcja rur i wsporników, do których przymocowane są korpusy robocze, a także ramy są połączone skrzydłami i dyszlem, który jest przeznaczony do połączenia jednostki z ciągnikiem oraz podwoziem zapewniającym transport jednostki.

Wały robocze jednostki to sześć rzędów łap, włóka wyrównująca i koła. Łapy wykonują poluzowanie gleby na precyzyjnie określonej głębokości dzięki mechanizmowi regulacji w postaci dwóch siłowników. Łapy są ustawione w taki sposób, że pracują poziomo i nie wpływają na dolną warstwę, zachowując wilgotną glebę pod rozsadnikiem.

Aby uzyskać najlepsze ukształtowanie systemu korzeniowego rośliny, przygotowuje się idealne podłoże z bryłami ziemi z góry, drobną frakcję z dołu i dobrze zagęszczoną glebę. Duże grudki są rozdrabniane za pomocą włóki wyrównującej i wału. Płaskie rozmieszczenie lemieszu zwiększa siłę wejścia kultywatora do gleby, co zapewnia największy nacisk na wały. Dzięki temu proces wyrównywania i oczyszczania powierzchni gleby przebiega najlepiej.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się