Kompaktor Mc Hale V660, Irlandia

///Kompaktor Mc Hale V660, Irlandia
Kompaktor Mc Hale V660, Irlandia2019-06-25T20:05:44+02:00

Kompaktor Mc Hale V660, Irlandia

Belownica Mc Hale V660 jest przeznaczona do bel okrągłych bez rozdrabniacza i komory wymiennej, zaprojektowanej w celu zapewnienia największego komfortu i wszechstronności operatora, a także maksymalizacji wydajności i skrócenia okresów konserwacji. 

2 lata gwarancji

Ceny już od 300.000 PLN

KONTAKT

Kompaktor Mc Hale V660, Irlandia

Belownica Mc Hale V660 jest przeznaczona do bel okrągłych bez rozdrabniacza i komory wymiennej, zaprojektowanej w celu zapewnienia największego komfortu i wszechstronności operatora, a także maksymalizacji wydajności i skrócenia okresów konserwacji.
– Wysoka wydajność prasy – 50-60 rolek / godzinę.
– Wysoka gęstość tłoczenia rolek, co zapewnia otrzymanie wysokiej jakości paszy.
– Automatyczny system stopniowego smarowania łożysk, obsługiwany przez specjalnie zaprojektowaną podwójną pompę.
– Niezawodny elektroniczny system sterowania, który daje jasne informacje o pracy maszyny.
– Kompaktowy – długość samochodu to tylko 4,8 m.
Wszystkie maszyny Mc Hale z serii V6 są wyposażone w sprawdzony w praktyce system usuwania zatorów z opuszczanym dnem, co skutecznie eliminuje zatory. Rotor we wszystkich maszynach V6 jest spawany po obu stronach dla zwiększenia trwałości, a po stronie czołowej wirnik jest wyposażony w dwurzędowe łożysko o długiej żywotności. Modele serii McHale V6 są wyposażone w system ciągłego dostarczania oleju.

Dane techniczne:

Zakład Kobzarenko oferuje wysokiej jakości, niezawodny i aktualny sprzęt do przetwarzania słomy przed jego magazynowaniem lub bezpośrednim użyciem – specjalny odbiór serii McHale V660, jednej z tych jednostek. Ta maszyna jest wyposażona w komorę prasującą o podwójnym działaniu, która umożliwia jej doskonałą pracę nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Dzięki wygodnym wymiarom 4800x2550x2750 przy prędkości roboczej 20 km / h dociskacz manewrowy pracuje ze średnią wydajnością 50-60 rolek na godzinę, co pozwala jednej osobieprzygotować 500 bel dziennie przez jeden dzień. Jest to niezaprzeczalny plus tego modelu, który pozwala na używanie tego urządzenia nie tylko na dużych działkach, ale także na małych uprawnych glebach czarnych.

Ten rodzaj mechanizmu jest idealny do montażu snopów rolek słomy, siana i świeżej masy zielonej trawy. Gotowa rolka waży od 100 do 850 kg, w zależności od wybranego materiału źródłowego.Rozmiary gotowej rolki są regulowane w zakresie od 0,7 m do 1,68 m, co jest bardzo wygodne do dalszego przechowywania i późniejszego użycia po wcześniejszym umówieniu.

Sprzęt do zwijania siatki i gęstość rolki są kontrolowane z kabiny ciągnika za pomocą panelu sterowania Expert Plus. Ponadto na panelu sterowania ustawiona jest liczba siatek nałożonych na rolkę.Może wynosić od 1 do 6 warstw na rolkę. Liczba siatek jest automatycznie dostosowywana do różnych średnic rolek.

Dodatkowe korzyści funkcjonalne panelu sterowania Expert Plus:

– wybór jednego z trzech wariantów masy paszowej: kiszonka, siano i słoma. Dla każdego typu zapisywane są ustawienia gęstości / liczby / siatki / średnicy, dzięki czemu urządzenie może łatwo przełączać się między trybami bez żadnych dodatkowych ustawień.

– Prasa McHale V660 jest wyposażona w wskaźniki masowego przepływu paszy, które wskazują kierowcę przez panel sterowania, z którego strony należy wypełnić kamerę. Wskaźniki zapewniają najlepszą formę rolki podczas pracy z lekkimi rolkami.

– nadawca rolki informuje kierowcę, że rolka opuściła kamerę i została przeniesiona do mechanizmu podawania.

– Gęstość można ustawić w zakresie 1–10 za pomocą panelu sterowania. Rozmiar 8 jest wystarczający do uzyskania dobrych gęstych rolek. Przy pracy z mokrym materiałem może być potrzebna wyższa wartość.

– wyświetlanie noży.

– wskazanie obniżającego się dna i położenia drzwi

– sygnał o smarze

– liczniki siatki i smary

Prasa jest wyposażona w opcjonalną opcję w postaci siekacza z piętnastoma nożami.

Jeśli chodzi o mechanizm wydawania rolek – po zwolnieniu gotowej rolki z komory, potężny mechanizm dostarczający zapewnia czysty przedział gęstej zwiniętej siatki maszyny. Konstrukcja osi o wysokiej wytrzymałości zapewnia większy prześwit, a 8-kołowa konfiguracja osi może wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki glebowe.

Model pickupu McHale V660 jest wyposażony w system ciągłego podawania oleju, który jest używany przez skrzynię biegów i zapewnia dostawę wymaganej ilości oleju w następujących łańcuchach:

– Łańcuchy komory ciśnieniowej od strony czołowej

– łańcuch napędowy wirnika

– zbieracz łańcuchów napędowych

– Powierzchnia robocza krzywki.

3 proste kroki, aby usunąć cios w kolektorze prasy: Opuść dół. Uruchom PKB Podnieś spód:

  1. W przypadku zacięcia operator otrzymuje poślizgowy sygnał sprzęgający, po którym możliwe jest hydrauliczne obniżenie dna kabiny ciągnika.
  2. Kanał żywieniowy rozwija się i po wprowadzeniu PKB wstrząs może trwać.
  3. Następnie można podnieść dno i kontynuować naciskanie.

W prasach Mc Hale V660 dolne dno jest wyposażone w czujnik, który poprzez panel sterowania informuje operatora, że ​​dno zostało pominięte.

W zakładzie Kobzarenko zawsze możesz zobaczyć pick-up Mc Hale V660. Nasi eksperci przedstawią wszystkie zalety tego modelu i pomogą dokonać właściwego wyboru przy zakupie maszyn.

Charakterystyka McHale V660
Głośność kamery zmienna
Średnica beli, m jest regulowany na 0,68 – 1,68
Szerokość bel, m 1,23
Szerokość przechwytywania, mm 2100
Gabariti, DhŠhV, mm 4800x2580x2750
Waga własna, kg 4000
Komora spalania 3 wzmocnione przejścia
Zalecana moc ciągnika  od 90 stopni do.
Rolki zapasowe z siatką 1 + 1 zapasowy
Rozmiar koła  500/50-22,5
Panel sterowania Expert Plus

(duży ekran graficzny)

System zagłuszania ruchu Opuszczanie dna
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się