Prasa silosująca Agromilka Bagger USM-1

///Prasa silosująca Agromilka Bagger USM-1
Prasa silosująca Agromilka Bagger USM-12019-05-23T20:32:50+02:00

Prasa silosująca Agromilka Bagger USM-1

Maszyna USM-1 może być wyposażona w rękawy o średnicy 2,7m. Jej wydajność (zależnie od zakiszonego materiału) wynosi od 40 do 90 t/h.

2 lata gwarancji

Ceny już od 360.000 PLN

KONTAKT

Maszyna USM-1 może być wyposażona w rękawy o średnicy 2,7m. Jej wydajność (zależnie od zakiszonego materiału) wynosi od 40 do 90 t/h.

Cechą charakterystyczną pras silosujących AGROMILKA BAGGER jest odpowiednio umiejscowiony rotor, który z ogromną siłą wtłacza paszę do rękawa i pozwala na równomiernie wypełnienie całego worka, z zachowaniem bardzo wysokiego stopnia ubicia paszy. Takie rozwiązanie gwarantuje, że kiszonka, która znajduje się w rękawie, będzie przechowywana w warunkach beztlenowych i że będzie mogła być skarmiona bez żadnych strat.

Firma Agromilka Sp. z o.o. oferuje też swoim klientom dostawę maszyn z wymiennymi rękawami, dzięki czemu za pomocą tej samej prasy silosującej można zakiszać pasze w rękawach o różnej średnicy, np.: 1,95m, 2,4m i 2,7m, 3m. Jest to oferta skierowana głównie do firm usługowych, ale korzystają z niej także gospodarstwa, które chcą składować bardziej wrażliwe pasze (np. ziarno) w rękawach o mniejszej średnicy. W ten sposób ogranicza się powierzchnię paszy, która ma kontakt z powietrzem, a także przyspiesza dzienny posuw wybierania, co pozwala na zminimalizowanie strat.

Charakterystyka Prasa silosująca Agromilka Bagger USM-1
Długość 7.6 m
Szerokość 2.4 m
Wysokość 3,7 m
Waga maszyny 7 t
Długość rękawa 75 m max
Średnica rękawa 2,7 m
Wydajność 40 t / h
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się