CPC „Golta-6”

CPC „Golta-6”2019-11-27T16:35:44+01:00

WAŁ CPC „Golta-6”

Zainstalowanie płyty wyrównujące dodatkowo poprawiają efekt uprawy. Płytka wyrównująca kruszy bryły na powierzchni gleby, aby zmniejszyć ich rozmiar, jest również używana do kruszenia twardej skórki, co daje możliwość wzrostu plonów. Gdy siła skierowana jest do przodu, następuje intensywna uprawa bez obracania gleby.

2 lata gwarancji

Ceny już od 41.000 PLN

KONTAKT

Charakterystyczną cechą lodowiska jest zastosowanie desek poziomujących (desek) do kruszenia brył, wypełniania bruzd i wyrównywania powierzchni.

Zainstalowanie płyty wyrównującej dodatkowo poprawia efekt uprawy. Płytka wyrównująca kruszy bryły na powierzchni gleby, aby zmniejszyć ich rozmiar, jest również używana do kruszenia twardej skórki, co daje możliwość wzrostu plonów. Gdy siła działa skierowana jest do przodu, następuje intensywna uprawa bez obracania gleby.

Taśmy poziomujące składają się ze stojaków w kształcie litery S wykonanych ze specjalnej wysokowytrzymałej stali sprężynowej o wymiarach 80×10 i wymiennych części zużywalnych z odpornej na zużycie stali borowej.

Sterowanie płytą poziomującą (jej przeniesienie do pozycji roboczej i transportowej, ustawienie głębokości obróbki poprzez zmianę kąta uderzenia na warstwę powierzchniową pola) jest wykonywane przez operatora przy użyciu cylindrów hydraulicznych z kabiny ciągnika.

Możliwe jest instalowanie różnego rodzaju wymiennych części zużywalnych (lemiesz, kruszarka rdzeniowa, dłuto).

Toczenie to doskonała okazja, aby oczyścić pole kamieni, które pojawiły się na powierzchni gleby podczas jej przygotowania lub mrozu. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w postaci kamiennych skrzynek zainstalowanych na lodowisku można szybko i łatwo zebrać dużą liczbę kamieni.

Po przetoczeniu pole jest gotowe do siewu lub zbioru bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Dostawa, naprawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu w centrum serwisowym lub z wyjazdem do gospodarstw

Specyfikacje techniczne
Szerokość, mm 6000
Wydajność, ha / h 7.2 do
Prędkość robocza, km / h 12 do
Prędkość transportowa, km / h 20
Ostrze / koło zębate, mm Ø520 / 530 (żeliwo)
Średnica wału, mm 60
Waga, kg 3820
Moc ciągnika (nie mniej), hp 80 z
Wymiary ogólne
w pozycji transportowej
w pozycji roboczej
Długość mm 5720 3400
Szerokość, mm 2300 6200
Wysokość mm 2200 850
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się