Oferta świąteczna!

/Oferta świąteczna!
Oferta świąteczna!2019-12-06T15:49:40+01:00

Oferujemy Państwu najwyższą jakość w znacznie niższej cenie. Kluczowym rozwiązaniem na które stawiamy jest wybór maszyn klasy premium z Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Zajmujemy się również wynajmem długoterminowym maszyn i pośrednictwem kredytowym.
Sami również prowadzimy własne gospodarstwo o powierzchni kilkuset hektarów, oraz świadczymy usługi rolnicze.
Posiadamy też własną sieć serwisową – liczy ona obecnie 9 punktów w całej Polsce, lecz stale się powiększa.

Zapraszamy do współpracy – jesteśmy tacy jak Wy.
Z pewnością, znajdą Państwo tutaj nie jedną wymarzoną maszynę.

Piąta generacja ciągników Kirovets – żywej legendy!
Model K7 jest reprezentowany przez 4 modele o mocy od 300 do 428KM.
To prawdziwy traktor klasy premium, który nie boi się żadnej konkurencji.

Cechuje go niebywała trwałość, niski koszt eksploatacji, świetna wydajność układu hydraulicznego.
Niech nie zmyli Was jego pochodzenie. Obecna generacja posiada oświetlenie LED 360 stopni, nawigację GPS Trimble z wyjściem hydraulicznym, kolorowy wyświetlacz, klimatyzowaną i ogrzewaną oraz dodatkowo wyciszoną kabinę. Całość składa się w traktor, z którego nie będziecie chcieli wysiadać.

Idealnie sprawdza się w pracach polowych ciężkich, nie straszne są mu żadne warunki. W połączeniu z trwałą jednostką Mercedes-Benz zawsze dostępny jest zapas mocy, który możecie wykorzystać w polu.

Co ważne? Dostępny jest również na PROW!

Poza modelem K7, w ofercie dostępny już również jego mniejszy brat – 240konny model K4!

Ceny? Zaskakująco niskie!
Koszt nowej maszyny z gwarancją to odpowiednio:
627 000 złotych netto dla modelu K7, oraz 390 000 złotych netto dla 240 konnego modelu K4!

Koniec z zabawkami, czas na prawdziwe maszyny.
Szczegóły dostępne również na stronie www.kirovets.pl

Zobacz VIDEO:

Palesse GS 12 A1 to kombajn zbożowy, który jest kontynuacją słynnego modelu GS12.
Zmieniona konstrukcja przenośnika, odsysanie pyłu, chłodnica z rewersem to tylko część z nowości.

Silnik Mercedes-Benz o mocy 330 koni mechanicznych, zbiornik o pojemności 9m3, klimatyzowana i ogrzewana kabina oraz cena, która zaskakuje – teraz ten nowy kombajn kosztuje 551 000 złotych netto!

Sprawdź szczegóły tutaj: OFERTA KOMBAJNY

Historia firmy Zavod Kobzarenko sięga roku 1993. Było to ukraińsko-niemieckie przedsiębiorstwo „Fliegel”. Od 2008 roku została samodzielnym producentem maszyn rolniczych i przemianowano nazwę na „Zavod Kobzarenko”.

Doświadczenie zdobyte przez Ukraińców w produkcji niemieckich maszyn zaowocowało stworzeniem najwyższej jakości odpowiedników zachodnich produktów. Przyczepy i maszyny przeładowcze „Kobzarenko” wielokrotnie otrzymywały prestiżowe nagrody. Wiele z produktów, np. mobilna stacja przeładowcza nie mają swoich odpowiedników na całym świecie. W ofercie znajduje się ponad 50 różnych maszyn i dla każdej z nich możemy zagwarantować najwyższą jakość w uczciwej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą!

Atlant TZP-39 – Przyczepa ze ścianą przesuwną (Power Push).
Objętość – 45m3, Nośność – 30 000kg, Pełna Waga – 39 000kg.
Manewrowanie ułatwiają pierwsza i trzecia oś skrętna.
Przyczepa ta posiada możliwość instalacji adaptera do przeładunku zboża, buraków, oraz adaptera do rozrzutnika obornika co czyni ją bardzo uniwersalną. W standardzie dwa lata gwarancji.
Koszt takiej przyczepy to kwota 174 800zł netto!

____________________

PBN 30 – Cena 130 150zł netto to ledwie połowa ceny jego odpowiedników. Jest to kontener przeładunkowy najwyższej jakości. Tempo rozładunku to, aż 6 ton na minutę. Ładowność 21,3 ton, objętość 30m3. Dostępne są m.in. system ważenia z GPS, czy system ważenia z drukarką.

ZMPA – to nic innego jak narzędzie do pakowania zboża czy kukurydzy w rękawy. Posiada własny silnik spalinowy lub elektryczny.
Lej zasypowy pozwala załadować ziarno z wywrotek i przyczep. W standardzie dwa lata gwarancji.
Koszt narzędzia to kwota 73 100zł netto. Dzięki zastosowaniu tej maszyny nie musisz jednak używać ładowarki, drugiego ciągnika z przyczepą przeładunkową i ciągnika do napędu tej maszyny!

___________________________________________

PT-24 – Przyczepa samozaładowcza do bel. Mieści, aż 24 bele! W standardzie oczywiście dwa lata gwarancji! Pozwala oszczędzić czas i paliwo. Zamiast ładowarki i ciągnika z przyczepą, wystarcza nam jeden traktor z PT-24 aby zwieźć bele z pola! Cena wynosi 110 200zł netto!

Maszyny uprawowo – siewne! Przypominamy, że to jedynie część naszej oferty.
Zapraszamy na stronę główną, gdzie znajdują się wszystkie nasze produkty.

Siewnik do uprawy pasowej STS Magia umożliwia nam jednoczesną aplikację trzech rodzajów nawozu, wysiew nasion oraz unikalny systemy uprawy gleby. Siewnik posiada własny ładowacz HDS, dzięki, któremu operator ciągnika może sam załadować worki z nawozem lub materiałem siewnym.
Umożliwia wysiew: zboża, kukurydzy, buraka, rzepaku, słonecznika i konopii.

Zapotrzebowanie na moc tego siewnika wynosi 420KM, idealne sprawdza się z traktorem Kirovets K7. Razem sprostają najcięższym warunkom w trakcie uprawy gleby, tworzą idealny zestaw na usługi.
Cena – 455 000zł netto – Dwa lata gwarancji.

Kultywator CHDA – wielofunkcyjny agregat uprawowy, wyposażony jest w sekcję talerzową, sekcję zębową, talerze zagęszczające oraz wał doprawiający. Szerokość robocza wynosi w zależności od modelu 5 metrów lub 7 metrów. Dwa lata gwarancji i cena – już od 240 000zł netto.

Kultywator ścierniskowy GRANIT – daje możliwość uprawy do 35cm. Idealny do pracy na glebach skalistych. W standardzie łapy Mulch-Mix hiszpańskiej firmy Bellota. Cena już od 160 000zł netto.

Zainteresowała Cię któraś z maszyn?
Tutaj znajdziesz nasze numery telefonów: KONTAKT
Ewentualnie – wypełnij poniższy formularz kontaktowy – a my z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się