Boguslav Atlant 4200

//Boguslav Atlant 4200
Boguslav Atlant 42002019-11-27T16:41:36+01:00

Opryskiwacz ciągany Boguslav ATLANT 4200

Standardowe wyposażenie opryskiwacza tego modelu obejmuje pojemny zbiornik (4200 l), w którym można wlać zarówno roztwór różnych środków ochrony roślin, jak i płynne nawozy. Model wyposażony jest w hydropneumatyczne zawieszenie i belkę masową.

2 lata gwarancji

W opcji – komputer ARAG ze zintegrowanym nawigatorem GPS – Bravo 400S.

Ceny już od 173.000 PLN

KONTAKT
0m
Szerokość
0L
Objętość głównego zbiornika
0l/min
Wydajność pompy
0mm
Prześwit

Opryskiwacz ATLANT 4200 charakteryzuje się wysoką niezawodnością. Jest w stanie zapewnić wysoką wydajność i długotrwałą ochronną obróbkę roślin, co jest szczególnie ważne w gospodarstwach. Opryskiwacz jest wyposażony w bardzo dużą pojemność płynu roboczego (4200 litrów). Dlatego jego podwozie jest wykonane z wysokiej wytrzymałości. Jego długość może wynosić 28m. W tym drugim przypadku elementy konstrukcyjne są kształtowanymi rurami, których materiałem jest aluminium. Ten pręt jest bardzo odporny na korozję i jest lżejszy. Dzięki temu zwiększa się żywotność opryskiwacza.

  • Dynamiczne obciążenia ramy opryskiwacza i jego belki są pochłaniane przez podwozie i wieszaki wysięgnika (struktura równoległoboku). Dzięki temu urządzenie jest w stanie równomiernie przetwarzać uprawy przy dużych prędkościach.
  • Belka opryskiwacza jest trzymana poziomo, nawet jeśli uderza w nierówności na polu. Stabilność jego położenia zapewnia mechanizm z zasadą działania wahadła i układ hydromechaniczny, tłumiący drgania pionowe.
  • Przekroje na krawędziach wysięgnika mogą odchylać się poziomo i pionowo podczas pokonywania przeszkód. Specjalny mechanizm ochronny zapewnia powrót do poprzedniej pozycji, gdy tylko minie przeszkoda.
  • Układ hamulcowy opryskiwacza jest pneumatyczny, a zawieszenie podwozia jest hydropneumatyczne. Dzięki nim jednostka jest w stanie płynnie i bezpiecznie poruszać się po polu podczas opryskiwania i na ogólnych drogach.
  • Aby sterować kluczowymi funkcjami opryskiwacza (przygotowanie roztworu w mieszalniku, dostarczanie płynu roboczego, mycie zbiornika, napełnianie zbiornika głównego, mycie systemu), w przedniej części znajduje się panel sterowania. Korzystanie z panelu minimalizuje błędy i sprawia, że ​​operator jest bardziej komfortowy.
  • System płukania opryskiwacza zapewnia przepłukiwanie pompy, układu natryskowego, mieszalnika i zbiornika głównego czystą wodą. Dzięki silnym dyszom obrotowym wewnętrzne ścianki zbiornika są myte bardziej efektywnie.
  • Dysze systemu natryskowego są zamontowane na rozdzielaczach ze stali nierdzewnej. Ich ochrona jest zapewniona w przypadku uszkodzenia baru. Węże ciśnieniowe mają ochronną spiralę z tworzywa sztucznego w miejscach, w których ich uszkodzenie lub zgięcie jest potencjalnie możliwe.
  • Producentem pompy systemu natryskowego jest Annovi Reverberi (Włochy), elementy komunikacyjne są dostarczane przez producenta Arag (Włochy), a opryskiwacze przez producenta Lechler (Niemcy). Wszyscy światowej sławy producenci komponentów do opryskiwaczy. Dzięki nim ATLANT jest niezawodny w działaniu i wyjątkowo skuteczny w ochronie roślin.
Atlant 4200
Szerokość robocza (m) 22; 24; 28; 32;
Objętość głównego zbiornika 4200 l
Zbiornik na czystą wodę 420 l
Wydajność pompy 250 l/min
Rozmiar opon 13,6 R48
Rozstaw kół 1800, 2100, 2250
Prześwit 700mm
Wysokość robocza pręta, mm 500 – 2300 mm
Wał napędowy L = 1360mm
Komputer ARAG – Bravo 180S
Premikser
3 – drożny uchwyt dyszy
Zestaw „mycie zbiornika i systemu natryskowego”
Zestaw mieszalnika wtryskowego
Hamulce pneumatyczne
Komputer ARAG ze zintegrowanym nawigatorem GPS – Bravo 400S Opcjonalnie
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się