OPRYSKIWACZ CIĄGNIĘTY SYSTEM OSADZANIA KROPELEK STORM 3000-24

//OPRYSKIWACZ CIĄGNIĘTY SYSTEM OSADZANIA KROPELEK STORM 3000-24
OPRYSKIWACZ CIĄGNIĘTY SYSTEM OSADZANIA KROPELEK STORM 3000-242019-05-13T11:45:34+02:00

OPRYSKIWACZ CIĄGNIĘTY SYSTEM OSADZANIA KROPELEK STORM 3000-24

Opryskiwacz modelowy przyczepiany, wyposażony w pręt hydrauliczny ze stopu aluminium oraz specjalny system wytrącający krople. Ma możliwość płynnej zmiany szerokości ścieżki w zakresie od 1400 mm do 2100 mm

2 lata gwarancji

W opcji – Nawigacja GPS, producent RAVEN (USA) / Mieszalnik Cruizer II , l 28 (z urządzeniem do płukania kanistrów)

Ceny już od 360.000 PLN

KONTAKT
0m
Szerokość
0L
Objętość głównego zbiornika
0l/h
Wydajność pompy
0mm
Prześwit

Nowoczesny i wydajny opryskiwacz zaczepiany o prostej i solidnej konstrukcji.

  • Wysięgnik hydrauliczny opryskiwacza wykonany jest w postaci kratownicy wolumetrycznej spawanej z falistych rur kształtowych. Materiał rury to aluminium. Zastosowanie specjalnego stopu aluminium zapewnia wysoką odporność na korozję, nawet przy regularnej pracy z płynnymi nawozami. Jednocześnie ciężar takiego pręta jest niższy niż w przypadku stali, a żywotność jest dłuższa.
  • Wysokość położenia pręta powyżej poziomu gruntu można płynnie zmieniać bez zatrzymywania ruchu jednostki, dzięki specjalnemu zawieszeniu równoległobokiem z dwoma siłownikami hydraulicznymi i akumulatorem zawierającym azot. Zakres wysokości: 500 mm – 2000 mm. Ponadto zawieszenie skutecznie tłumi obciążenia dynamiczne.
  • Ponadto pasek jest wyposażony w specjalny mechanizm chroniący jego skrajne sekcje. Zapewnia powrót do poprzedniej pozycji w przypadku odchyleń w płaszczyźnie poziomej lub pionowej podczas pokonywania przeszkody.
  • Opryskiwacz ma bardzo wygodny panel sterowania, który umożliwia sterowanie następującymi procesami: przygotowanie roztworu roboczego w mieszalniku, dostarczenie płynu roboczego do opryskiwaczy, mycie zbiornika i systemu oprysku, napełnienie zbiornika głównego 3000 litrów czystej wody i 170 litrów zbiornika pomocniczego. Panel znajduje się z przodu urządzenia.
  • Szczególną uwagę należy zwrócić na specjalny system osadzania kropelek. Poprawia wydajność przetwarzania i umożliwia pracę nawet w wietrznych warunkach. Jednocześnie nie dochodzi do rozbiórki cieczy roboczej przez wiatr. Dzięki temu systemowi czasy obróbki są zredukowane, a szybkość nawożenia można zmniejszyć o 30%.
  • Zasada działania tego systemu jest następująca: przepływ powietrza zapewnia skuteczną penetrację kropelek do upraw, nie będąc zdmuchiwanym przez wiatr i parowanie. Rozmiar kropli jest najbardziej optymalny – do 200 mikronów. Takie krople mają szerszą powierzchnię styku, a także wyższy współczynnik pokrycia roślin. W dolnej części arkusza dochodzi do 45%, podczas gdy zwykłe opryskiwanie nie pozwala osiągnąć współczynnika powyżej 4%.
  • Aby środek ciężkości jednostki był optymalnie zlokalizowany, zbiornik czystej wody znajduje się w przedniej części w środku. Możliwe jest napełnienie zbiornika za pomocą ust przeznaczonych do tego celu lub za pomocą pompy systemu natryskowego wraz z wężem ssącym, co jest konieczne w tym przypadku, na końcu którego zainstalowany jest filtr.
  • System płukania umożliwia płukanie pompy, a także układu natryskowego, nawet gdy w zbiorniku głównym znajduje się płyn roboczy. Wewnętrzne ściany zbiornika są myte w dwóch obrotowych dyszach.
  • Aby zapewnić wysoką niezawodność działania wszystkich systemów opryskiwaczy, jest on wyposażony w opryskiwacze Lechler (Niemcy) i inne importowane urządzenia (patrz tabela z charakterystykami).
Storm 3000-24
Szerokość robocza (m) 24
Objętość głównego zbiornika 3000 l
Wydajność pompy 15l /h
Rozmiar opony  9,5R42 / 9,5R48
Zakres regulacji skrajni 1,4 – 2,1 m
Prześwit 650 mm
Dysze, liczba dysz 3 (gniazdo – 1, do wykonania CAM – 1, wtrysk – 1)
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przeważanie danych osobowych i akceptujesz postawienia polityki prywatności - RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgadzam się